Targi GARDENIA już niedługo w Poznaniu

Setki roślin, drzew i krzewów, nowe odmiany bylin, pawilony po brzegi wypełnione asortymentem ogrodniczym, innowacyjne rozwiązania pomagające uczynić pracę znacznie przyjemniejszą, nowe technologie pomagające utrzymać tereny zieleni, bezpłatne porady z zakresu aranżacji ogrodu, warsztaty projektowe oraz konkursy prowadzone przez znane w kraju autorytety, jak Marek Jezierski, Witold Czuksanow czy Wojciech Wardecki – to tylko kilka z atrakcji dla odwiedzających, którzy w dniach 21-23 lutego pojawią się na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich, by wspólnie z przedstawicielami branży ogrodniczej przywitać wiosnę.

Już po raz XIII mieszkańcy Wielkopolski jako pierwsi w kraju wprowadzą do swoich ogrodów wiosenna aurę. Wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które w tym roku wspólnie z Kolejami Wielkopolskimi zapraszają do Poznania.

Trendy ekologiczne już dawno zadomowiły się w polskim ogrodnictwie. Miłośnicy zieleni coraz chętniej wracają do korzeni. Tworzą ogrody, w których sadzą owoce, warzywa czy zioła. Uprawa musi być ekologiczna i opierać się na naturalnych nawozach. Po to by wychodowane rośliny można było ze spokojem wykorzystać w domowej kuchni.

W dniach 11-15 lutego w wybranych pociągach Kolei Wielkopolskich zostanie przeprowadzona specjalna akcja, której celem jest propagowanie idei EKO. Osoby, które będą podróżowały Kolejami Wielkopolskimi gorąco zachęcamy do poszukiwania wiedzy na nowy sezon ogrodniczy właśnie podczas Targów GARDENIA, na których nie zabraknie wielu innowacyjnych linii produktów proekologicznych zarówno wśród narzędzi akumulatorowych, nawozów organicznych czy też nasion.

Zanim jednak Targi się na dobre rozpoczną, inspiracje w tematach trendów BIO i EKO będzie można znaleźć w wybranych pociągach Kolei Wielkopolskich, w których dwie „UKWIECONE AMBASADORKI” będę rozdawać sadzonki, nasiona i inne ogrodnicze gadżety oraz specjalnie przygotowane kody rabatowe uprawniające do zakupu biletu na Targi GARDENIA w promocyjnej cenie. Jeśli poszukujesz wiedzy na temat roślin, chcesz być EKO, wsiądź do Kolei Wielkopolskich i przyjedź nimi do Poznania!

Partnerami akcji są firmy: VILMORIN GARDEN, CELL-FAST Sp. z o.o., PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o., MAROLEX Sp. z o.o., W.Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o., Benex Banaszkiewicz Sp.j.

Targi GARDENIA to największa impreza dedykowana miłośnikom ogrodnictwa

w naszym kraju. Tylko na niej spotykają się prawdziwi pasjonaci, w żyłach których płynie zielona krew. Na miłośników ogrodów czekać będą gotowi na rozmowy przedstawiciele branży ogrodniczej, którzy podzielą się wiedzą i zarażą swoją miłością innych. Do udziału w Targach zapraszamy osoby zainteresowane nowymi trendami, które w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk będą mogły zapoznać się z niezwykle bogatym asortymentem ogrodniczym oraz wysłuchać porad na temat kompleksowego utrzymania ogrodu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl