Niebawem Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® 2019

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® odbędą się w dniach 11 – 13 kwietnia na terenie wystawienniczym EXPO Kraków.

Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

KRAKDENT® to również bogaty program szkoleniowy oraz spotkania z ekspertami. Każdej edycji targów Krakdent towarzyszy Międzynarodowy Kongres DENTAL SPAGHETTI oraz szeroki wachlarz kursów medycznych, konferencje, warsztaty dla lekarzy, techników dentystycznych, higienistek i asysty dentystycznej. Szkolenia i wykłady odbywają się w specjalnych salach ale także na  stoiskach wystawców.

Ubiegłoroczna edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® zakończyła się bardzo dużym sukcesem. Ponad 15 000 tysięcy przedstawicieli branży stomatologicznej (w tym z tak odległych krajów jak Gwatemala, Bangladesz czy Kuwejt), rekordowa liczba zaprezentowanych nowości oraz największa w dotychczasowej historii Targów KRAKDENT® liczba Wystawców – 447 firm z całego świata.     

Krakdent 2018

Krakdent 2018 był najlepszą z dotychczasowych edycji jednego z najważniejszych – a według wielu Wystawców – najważniejszego spotkania branży stomatologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Pozytywne oceny 26. Targom KRAKDENT® wystawiły m.in. firmy od wielu już lat związane z KRAKDENTEM®. W superlatywach wystawę oceniali też przedstawiciele firm debiutujących na KRAKDENCIE®.

Targom Krakdent 2018 towarzyszył bardzo bogaty program naukowy. W ramach Kongresu Dental Spaghetii z prelekcjami wystąpili jedni z najlepszych dentystów na świecie, twórcy wielu stomatologicznych patentów, m.in. prof. Louis Hardan, dr Roberto Carlo Spreafico, dr Florin Lazarescu czy techn. dent. Dominique Vinci. Olbrzymim zainteresowaniem Zwiedzających cieszyły się też warsztaty i prezentacje, organizowane w ramach KRAKDENT-edu.

W programie Targów nie mogło zabraknąć charytatywnej akcji Dentopomocy. Dzięki otwartym sercom uczestników wydarzenia dzieci z małopolskich domów dziecka i rodzin zastępczych po raz kolejny otrzymali m.in. przybory do higieny jamy ustnej.  (szczoteczki, pasty do zębów, nici dentystyczne), pudełeczka na mleczaki czy książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”.

27 Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie Krakdent 2019 odbędzie się od 11 do 13 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKÓW, Kraków, ul. Galicyjska 9

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl