Glasstec w Düsseldorfie za kilkanaście dni

Jubileuszowa, 25 – ta  edycja  Międzynarodowych Targów Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych glasstec odbędzie się od 23 do 26 października 2018 roku na terenie centrum wystawienniczego w Düsseldorfie.

Targi glasstec to wiodąca na świecie impreza, odbywająca się co 2 lata i dająca jej uczestnikom niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi, informacjami i opiniami wiodących oferentów branżowych z całego świata.

W ciągu kilku  dni  targowych grupa  1,237 wystawców prezentuje kompleksową ofertę maszyn i  technologii do produkcji szkła, jak również zastosowań gotowego produktu.

Program wspierający będzie kompaktowy i o wysokim standardzie, z szeregiem nowych atrakcji. Co więcej, będzie on ściśle odzwierciedlał wszystko, co dzieje się w salach, a jednocześnie buduje jeszcze lepsze powiązanie między teorią a praktyką.

Wystawcy prezentując szereg ofert o wysokiej jakości, przedstawią przyszłość technologii, produkcji i zastosowań szkła.  Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zdobyci rozległej wiedzy na temat prezentowanych eksponatów i najnowszej technologii produkcji.

Podczas targów odbędzie się wiele konferencji oraz prezentacji.

Glasstec 2016 przyciągnął ponad 1 230 wystawców z ponad 50 krajów, ponownie czyniąc z nich największe i najważniejsze targi w branży. Ponad 40.100 odwiedzających (z 121 krajów) skorzystało z produktów w produkcji szkła, przetwarzania i wykończenia, handlu szybami, architektury i konstrukcji, okien i fasad, a także z szeroko zakrojonego programu konferencji.

 

Foto: Messe Düsseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl