Targi Drema, Furnica i Sofab coraz bliżej

Targi Drema, FURNICA i SOFAB 2018 odbędą się w Poznaniu do 11 do 14 września br. Oferta Targów Poznańskich skierowana jest w szczególności
do przedstawicieli zakładów stolarskich i tapicerskich, projektantów mebli, a także właścicieli i pracowników hurtowni akcesoriów oraz komponentów do produkcji mebli.

W najbliższej edycji targów Drema, FURNICA i SOFAB swoje najnowsze propozycje zaprezentuje ponad 500 wystawców z kilkudziesięciu krajów. Wystawcy przedstawią nowe, bardziej wydajne maszyny i narzędzia do produkcji mebli, innowacyjne okucia i akcesoria czy też nowoczesne tkaniny, materiały i dekory odpowiadające najnowszym trendom. Organizatorzy spodziewają się ponad 15.000 profesjonalnych zwiedzających, głównie z Polski i państw Europy Wschodniej.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB, to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów mebli, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. To najważniejsze centrum zakupu maszyn, komponentów i materiałów do produkcji mebli dla producentów z całej Europy Wschodniej.

Dofinansowanie, piwo i paliwo gratis

Profesjonalni zwiedzający związani z branżą meblarską i drzewną mogą skorzystać z dofinansowania przyjazdu na targi, aby skorzystać z dofinansowania kosztów przejazdu, grupa musi liczyć minimum 8 osób (w tym kierowca). Każda zgłoszona grupa otrzyma dodatkowo zaproszenia uprawniające do wejścia na wydarzenie targowe. Nie trzeba będzie się także martwić o parking. Specjalna karta umożliwi bezpłatne parkowanie w odległości 350m od wejścia na targi
a w Pubie Furnica, w jednym z pawilonów dla każdego gościa piwo gratis! Nie warto zwlekać, gdyż liczba grup, które będą mogły skorzystać z dofinansowania, jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Foto : MTP

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl