Najważniejsze w Polsce targi ochrony środowiska

Największe i najważniejsze w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej targi ochrony środowiska odbędą się w Poznaniu od 23 do 25 października.

Głównymi tematami wydarzenia będą Innowacje w ochronie środowiska, ograniczenie niskiej emisji, elektromobilność, gospodarka obiegu zamkniętego, a także gospodarka wodno-ściekowa.

Zwiedzający i wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z aktualnościami branżowymi, nowymi technologiami oraz wziąć udział w wartościowych merytorycznie wydarzeniach.

Targi POL-ECO-SYSTEM są ważnym spotkaniem przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Na liście gości honorowych znaleźli się przedstawiciele delegacji rządowych zarówno
z kraju, jak i z zagranicy.

Wystawcy zaprezentują swoje najnowsze propozycje oraz stworzą ekspozycję firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza.

Oferta prezentowana przez wystawców z Polski i zagranicy będzie przeglądem najnowszych ekologicznych trendów. Podczas wydarzeń dodatkowych wystawcy oaz zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z wiedzą o efektywności energetycznej oraz z technologicznymi nowinkami  dla każdej z gałęzi przemysłu ochrony środowiska, a także zapoznać się z nowinkami z zakresu rozwiązań adaptacji do zmian klimatu.

Podczas targów POL-ECO-SYSTEM odbędą się także liczne konferencje, spotkania oraz rozmowy dotyczące najbardziej nurtujących branże tematów

Ministerstwo Środowiska wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zorganizują w ramach „Ekosfery” konferencje poświęcone aktualnej polityce państwa w zakresie ochrony środowiska.

Więcej na www.polecosystem.pl

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl