Rozpoczęła się 30-sta edycja targów Tour Salon

Dziś, 1 lutego na terenie Międzynarodowych Targow Poznańskich rozpoczęła się 30-sta edycja targów Tour Salon. Do niedzieli wystawcy będą prezntowaź swoje najnowsze oferty.

W centrum znajduje się scena, na której pojawią się niezwykli podróżnicy, którzy opowiedzą o tym jak podróżować mądrze, świadomie, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. Gośćmi specjalnymi Festiwalu Podróżników TOUR SALON 2019 będą m.in.:

Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi,

Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik,

Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce,

Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów,

Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi,

autorzy bloga Gdzie słońce dla nas wschodzi, którzy zabiorą gości TOUR SALON na Kubę.

TOUR SALON to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników podróży. W ramach ekspozycji prezentacja polskich i zagranicznych regionów, atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych. Tutaj każdy znajdzie pomysł na wyprawę weekendową czy wakacyjną.

Równolegle na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się : Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Myślistwa i Strzelectwa Knieje, SHOOTINGPRO Targi Strzeleckie, Survival Force Expo  oraz Targi Wędkarskie Rybomania.

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl