Od jutra w Poznaniu największe w Europie środkowowschodniej targi budowlane – Budma 2019

Jutro, 12 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019. Targi Budma to największe tego typu spotkanie dla branży budowlanej w Europie środkowej i wschodniej.

W tym roku swoje oferty zaprezentuje blisko 1000 wystawców z 27 krajów.

Złote Medale targów Budma 2019

Podczas poznańskich targów budowlanych Budma 2019 spotka się kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z ponad 40 krajów z całego świata. Udział w targach wezmą przedstawiciele handlu, producenci,wykonawcy, architekci oraz inwestorzy. Niezwykle interesująco zapowiada się również bogaty, merytoryczny program wydarzeń towarzyszących.

Targi to nie tylko możliwość bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych na stoisku wystawcy, ale także szereg wydarzeń towarzyszących, które odbędą się na kilku płaszczyznach. Będą to m.inn. MONTERIADA, czyli pokaz prawidłowych technik montażowych, Zawody Dekarskie TURBO DEKARZ czy Mistrzostwa Europy Parkieciarzy w klasie Open.

Na targach Budma spotkają się teoretycy i praktycy – producenci, projektanci i architekci z inwestorami, wykonawcami i fachowcami, by wymienić się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami, które są siłą napędową rozwoju.

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i nowych możliwości.

Tegorocznej edycji targów Budma towarzyszyć będą Targi Maszyn Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.

Termin targów: 12-15.02.2019
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Foto: MTP

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl