7 grudnia rozpoczną sięTargi Rybomania w Warszawie

Targi Wędkarskie RYBOMANIA są największymi i najważniejszymi targami wędkarskimi w Europie. Targi RYBOMANIA odbywają się  w różnym terminie w trzech miastach Polski: w Gliwicach, w Warszawie oraz w Poznaniu. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

Najbliższa edycja Targów Wędkarskich RYBOMANIA odbędzie się od 7 do 8 grudnia br na terenie warszawskiego centrum wystawienniczego Globalexpo.

RYBOMANIA będzie areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Rybomania w Warszawie to rozwijająca się inicjatywa, z dominacją sprzętu i akcesoriów dla miłośników wędkarstwa spinningowego i spławikowego. Podczas targów prezentowane będą nowości  rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Będzie tu można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl