Liderzy rynku dla sektora MŚP

Pracujące maszyny i roboty w akcji, przykłady wdrożeń, praktyczne wskazówki dotyczące technologii przemysłu 4.0 dla przedstawicieli średnich i małych firm – taką mieszankę wiedzy przygotowują targi ITM Industry Europe oraz liderzy rynku. To wyjątkowe spotkanie online ekspertów z firm DMG MORI, KUKA, POLARIS ENGINEERING, SANDVIK COROMANT odbędzie się 13 kwietnia 2021 r. pod hasłem: Automatyzacja i cyfryzacja dla każdego. Bezpłatna rejestracja trwa.

Zbliżające się wydarzenie online dedykowane jest przedstawicielom średnich i małych przedsiębiorstw produkcyjnych, którzy poszukują rzetelnej oraz fachowej wiedzy w zakresie nowych technologii. O jej dostarczenie zadbają eksperci z firm MG MORI, KUKA, POLARIS ENGINEERING, SANDVIK COROMANT, którzy zaprezentują sposoby na efektywną modernizację fabryki w kierunku przemysłu 4.0. Relację na żywo będzie można obejrzeć już 13 kwietnia 2021 r. w dwóch odsłonach: o godz. 11.00 i 14.00.

– To nie będzie kolejny zwykły webinar, ale wydarzenie wypełnione fachową wiedzą i praktycznymi wskazówkami na przykładzie pracujących maszyn – komentuje Anna Lemańska-Kramer, Dyrektor Targów ITM Industry Europe. – Wierzymy, że przedstawiciele sektora MŚP i większych przedsiębiorstw wyciągną z niego wiele wartościowych wniosków, które będą pomocne w przeprowadzeniu automatyzacji i cyfryzacji w swoich miejscach pracy.

Wśród celów tej wspólnej inicjatywy organizatorzy wymieniają także walkę z nieprawdziwymi przekonaniami dotyczącymi rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Wysoki próg wejścia, długie oczekiwanie na zwrot inwestycji czy konieczność redukcji kadry pracowniczej to tylko kilka mitów wytworzonych wokół tego tematu. Spotkanie „Automatyzacja i cyfryzacja dla każdego” ma pozwolić liderom rynku przekazać narzędzia do określenia faktycznych potrzeb biznesu i dostosowaniu rozwiązań do oczekiwanych efektów.

Rejestracja: https://showroom.itm-europe.pl/

W programie wydarzenia znajdują się m.in.:

  • Prezentacja pięcioosiowej frezarki DMU 50 przed i po automatyzacji
  • Obróbka wspomagana technikami cyfrowymi Sandvik Coromant
  • Prezentacja robota KUKA w akcji
  • Omówienie wskaźnika rentowności inwestycji przez POLARIS Engineering
  • Analiza case study z klientem z sektora MŚP

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. W tym roku odbędą się 31.08-3.09.2021 r. w formule hybrydowej. Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia, w tym w tym pionierski projekt promujący rozwój przemysłu 4.0 Kongres Industry NEXT. The New Reality. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia i instytucje branży przemysłowej. W tym samym czasie odbywają się także: Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, 3D SOLUTIONS – Targi Druku i Skanu 3D,  Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Forum Odlewnicze FOCAST.

Więcej informacji: https://itm-europe.pl/pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl