40.000 profesjonalistów na Olimpiadzie i Targach Gołębi Pocztowych w Poznaniu

Jutro, 25 stycznia rozpocznie się w Poznaniu niezwykle prestiżowa i wyczekiwana Olimpiada Gołębi Pocztowych oraz towarzyszące jej największe w Polsce Targi Gołębi Pocztowych.  Wystawcy swoją najnowszą ofertę i najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych z całego świata zaprezentują w 5 nowoczesnych pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich na 25.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej. Organizatorzy spodziewają się około 200 wystawców

– Pod względem powierzchni Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów będą największym wydarzeniem w naszym kraju. Pokaźna ekspozycja wystawy plasuje je także w czołówce wiodących imprez o tej tematyce na świecie, które spokojnie można porównać do targów odbywających się u naszych zachodnich sąsiadów – mówi dyrektor projektu, Łukasz Rachubiński. – Swój udział potwierdziło wiele firm z 12 krajów świata. Blisko 50% wystawców to firmy zagraniczne. Większość hodowli pochodzi z Belgii, Holandii, Niemiec czy Włoch. Gołębie zaprezentują także topowi polscy hodowcy – dodaje.

Olimpiada Gołębi Pocztowych, której towarzyszyć będą Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów, to wydarzenie o międzynarodowej randze, na które z niecierpliwością  czekają wszyscy hodowcy. Już po razu drugi Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą te wspaniałe ptaki i ich dumnych posiadaczy. Olimpiada Gołębi Pocztowych to niezwykle prestiżowe wydarzenie przygotowywane od wielu miesięcy z niezwykłą starannością, podczas którego swoją wiedzą na temat hodowli i pielęgnacji zwierząt podzielą się znane w Europie autorytety. Trzydniowe spotkanie dla hodowców cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony wystawców. Do maja swój udział potwierdziło już ponad 80 firm z 7 krajów świata. Ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy m.in.: karm, leków, odżywek, środków czystości, gołębników, systemów elektronicznych, środków transportu czy trofeów.

Organizatorzy spodziewają się  ok. 40.000 profesjonalistów.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl