35. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB® 2022

35. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022, odbędą się w dniach od 13 do 15 września br.

na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń  i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego jak i opartego na odnawialnych źródłach energii.

Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego i doskonałe forum do debat na temat aktualnych kierunków rozwoju energetyki.

Podobnie, jak to było w ubiegłych latach, planujemy, że targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria, warsztaty i specjalne ekspozycje  w strefach OZE, elektromobilności, itp.

Targi ENERGETAB to idealne miejsce do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego oraz okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy producentami, projektantami, dostawcami usług i decyzyjnymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych  – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl