Już za 3 tygodnie Targi Intec i Zuliefermesse 2019

Najbliższa edycja lipskich targów przemysłowych Intec oraz Zuliefermesse odbędzie się w dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku na terenach targowych w Lipsku.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse będzie pierwszą, liczącą się w przyszłym roku w Europie platformą spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Przyszłoroczna edycja duetu przemysłowego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swoją ofertę w ramach obu imprez zaprezentuje łącznie ponad 1 300 wystawców. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym wydarzeniu stanowi znakomitą okazję do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszonych wystawców. Świadczy to o silnej pozycji naszego duetu targowego na tle europejskich targów przemysłowych”, mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH, i dodaje: „Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, którzy zaprezentują wszystkie etapy produkcji przemysłowej – od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację produkcji”. Podczas edycji 2019 swoje innowacyjne produkty i usługi zaprezentuje ponad 1 300 wystawców.

Więcej

Foto: Targi Lipskie

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl