Od 4 lutego Budma 2020

Targi BUDMA, największe i najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej, wspierają rozwój sektora już niemal 30 lat. Każdego roku są sceną prezentacji dla setek nowości polskich i zagranicznych producentów materiałów, technologii i nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa. To tutaj blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów z całego świata wymienia doświadczenia, rozmawia ze swoimi kontrahentami w wyjątkowej atmosferze, innej niż podczas codziennych kontaktów oraz dumnie pokazuje najnowsze możliwości i unikatowe rozwiązania aż 50-ciu tysiącom profesjonalistów, którzy przyjeżdżają do Poznania.

Początek roku to idealny czas na premiery rynkowe i wdrożenia nowych systemów czy rozwiązań, dających impuls do dalszego, dynamicznego rozwoju branży. Udział w targach to okazja, by w jednym miejscu spotkać najważniejszych (tych już uznanych, ale także dopiero wchodzących na rynek), producentów. To właśnie na BUDMIE branża obserwuje najnowsze trendy oraz „dotyka” innowacji technologicznych i produktowych. W Poznaniu, każdego roku rozmawia się o oczekiwaniach międzynarodowego grona profesjonalistów: producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, handlowców, architektów, fachowców i inwestorów. Cztery dni w Poznaniu to także szereg niezwykle ciekawych wydarzeń, zarówno tych merytorycznych, jak i interaktywnych.

Najbliższe targi, które odbędą się 4-7 lutego 2020 roku, zapowiadają się imponująco także pod względem ilościowym. Organizatorzy podkreślają, że już w tym momencie mają więcej zgłoszonych firm w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego – pięć miesięcy przed BUDMĄ producenci zarezerwowali już ponad 75% powierzchni targowej. Wystawcy zagraniczni, którzy są zainteresowani wprowadzeniem na polski rynek nowych produktów dopisali w roku 2019 – reprezentowali niemal 40 krajów. W nadchodzącej edycji liczba ta może jeszcze wzrosnąć.

Sporo o innowacyjności, inwestowaniu w nowe rozwiązania, kreowaniu nowatorskich produktów będzie też w Strefie Start Up. Tutaj z kolei zaprezentowane zostaną „technologie jutra”, czyli zaawansowane rozwiązania dla budownictwa i architektury, w tym takie, które ciągle czekają na inwestorów oraz implementację do biznesu.

Najbliższym targom BUDMA towarzyszyć będą targi maszyn i sprzętu budowlanego INTERMASZ, targi technologii i materiałów dla budownictwa infrastrukturalnego INFRATEC oraz targi branży kominkowej KOMINKI.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 4-7 lutego 2020, Poznań.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl