Roltechnika już za 5 dni

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz Ogólnopolski Festiwalowi Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odbędą się w dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna.

Właściciele gospodarstw rolniczych będą mieli okazję podjąć rozmowy z przedstawicielami wiodących na polskim rynku marek ciągników i maszyn rolnych. Natomiast kolekcjonerzy z Polski, Niemiec, Austrii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Holandii wymienią się poglądami i efektami swojej pracy, prezentując zabytkowe eksponaty maszyn rolniczych.

Obok historycznych egzemplarzy maszyn pojawią się też innowacyjne produkty skierowane do osób posiadających gospodarstwa rolne. Zwiedzający zapoznają się z nowościami na rynku. Będzie możliwość rozmowy z wystawcami, skorzystania z doradztwa, tak, aby optymalnie przygotować gospodarstwo na kolejny sezon. Dwudniowe wydarzenie to nie tylko show i różnorodna oferta sprzedaży. To też wiedza na temat tego, jakim zmianom w ostatnich latach uległo polskie rolnictwo.

Wystawcy

Na Wystawie nie zabraknie znanych marek oraz nowości. Wśród wystawców ROLTECHNIKI pojawi się KUNERT Poladowo, który zaprezentuje nowe modele ciągników ZETOR po faceliftingu. Na stoisku TORAL pojawi się marka Fendt i Valtra. Agro-Efekt pokaże wybrane pozycje z oferty John Deere. Agromix z Rojęczyna zaprezentuje szeroką gamę maszyn Krone oraz ładowarek teleskopowych Manitou. Wśród wystawców pojawią się również producenci kotłów: Metalerg i Ogniwo. Ekspozycję dopełnią maszyny zagranicznych i polskich marek: jak  Poettinger, Merlo i Ursus dostępne na stoiskach regionalnych dealerów. Dodatkową atrakcją będzie obecność żużlowca Przemysława Pawlickiego, który odwiedzi Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA na zaproszenie firmy KING TONY.

Organizatorzy przewidują również paradę starych ciągników i maszyn rolniczych, traktorpulling, wyścigi traktów, pokazy na polu manewrowym.

Całą ekspozycję będzie można odwiedzić w sobotę i niedzielę od godz. 9.00 do godziny 17.00. Cena biletu wynosi 5 zł. Dla dzieci do lat siedmiu wejście jest bezpłatne.

Więcej informacji na www.roltechnika.pl
Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl