Targi Budma 2023 od dziś w Poznaniu

Dziś, 31 stycznia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Do 03 lutego setki producentów i dystrybutorów z całego świata zaprezentuje swoją najnowszą ofertę. Budma 2023, to najważniejsze i najbardziej oczekiwane polskie wydarzenie, integrujące międzynarodowe środowisko  budowlane, odbędzie się pod hasłem: „WIEDZA, RELACJE, BIZNES”. Podkreśla ono ogromną wagę wymiany doświadczeń, aktualność poruszanej podczas targowych konferencji tematyki, ale także mocno zaznacza kluczowe znaczenie spotkań, fachowych dyskusji i zaufania w biznesie.

BUDMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej i architektonicznej: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal i kamień w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo eko i energooszczędne, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy. Uzupełnieniem wystawy są maszyny, narzędzia i komponenty do produkcji okien, bram i fasad.

Targom towarzyszyć będą cenione wydarzenia: Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future, Forum Designu i Architektury D&A, a także strefy specjalne: Strefa Fachowca, Akademia Młodego Budowlańca, Budma Design, Arena Start-Upów, Strefa Eko-Trendy, Strefa Kobiet w Budownictwie.

Więcej informacji na www.budma.pl

Na podst. mat: MTP
Foto: MTP 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl