1000 wystawców z 27 krajów na targach Budma 2019

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach od 12 do 15 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja targów Budma zapowiada się bardzo interesująco. Swoje najnowsze oferty zaprezentuje 1000 wystawców z 27 krajów.

Podczas poznańskich targów budowlanych Budma 2019 spotka się kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z ponad 40 krajów z całego świata – przedstawiciele handlu, wykonawcy, architekci oraz inwestorzy. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie najszersza oferta branży budowlanej w Europie środkowej i wschodniej. Niezwykle interesująco zapowiada się również bogaty, merytoryczny program wydarzeń towarzyszących.

Na targach Budma spotkają się teoretycy i praktycy – producenci, projektanci i architekci z inwestorami, wykonawcami i fachowcami, by wymienić się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami, które są siłą napędową rozwoju.

Budma obfitować będzie również w spotkania, których cele to podzielenie się wiedzą teoretyczną i zainicjowanie debaty o wyzwaniach ważnych dla budownictwa. Dzień przed rozpoczęciem targów, 11 lutego wystartuje dwudniowe Forum Gospodarcze dedykowane branży budowlanej Build 4 Future. Dyskusję o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce podejmą przedstawiciele administracji publicznej z przedsiębiorcami. Wykłady ekspertów i panele dyskusyjne dotyczyć będą stanu sektora budowlanego, gospodarki, problemów, zmian i zadań dla branży budowlanej na najbliższe lata.

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i nowych możliwości. Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, nie pozwalają sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju.

Program wydarzeń

Złote Medale targów Budma 2019

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl