Olimpiada i targi gołębi pocztowych w Poznaniu – niebawem minie termin zgłoszeń

XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych FCI  oraz Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów odbędą się w Poznaniu od  25 do 27 stycznia 2019 roku. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w  5 nowoczesnych pawilonach wystawienniczych, na 25.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej wystawcy zaprezentują najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych z całego świata.

Olimpiada Gołębi Pocztowych będzie wydarzeniem o międzynarodowej randze, na które z niecierpliwością  czekają wszyscy hodowcy. Już po raz drugi na tereny  Międzynarodowych  Targów Poznańskich zawitają wspaniałe ptaki i ich dumni posiadacze.

Zgłoszenia do 30 września poprzez portal STREFA WYSTAWCY

W tym roku zgłoszenie uczestnictwa w Targach Gołębi Pocztowych i Akcesoriów odbywa się przez portal STREFA WYSTAWCY. Portal umożliwia zamawianie usług targowych, śledzenie ich realizacji, otrzymywanie dokumentów wstępu, pobieranie faktur i potwierdzenie lokalizacji. Termin zgłoszenia udziału w Targach mija  30 września.

Trzydniowe spotkanie dla hodowców cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony wystawców. Do maja swój udział potwierdziło już ponad 80 firm z 7 krajów świata. Ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy m.in.: karm, leków, odżywek, środków czystości, gołębników, systemów elektronicznych, środków transportu czy trofeów.

Już teraz 70% powierzchni wystawienniczej zostało zarezerwowane. Wystawcy mogą liczyć na prezentację swojej oferty bardzo szerokiej grupie odbiorców. Organizatorzy spodziewają się  ok. 40.000 profesjonalistów.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Po raz pierwszy w historii tego wydarzenia – firmy, które potwierdziły swój udział w Targach Gołębi Pocztowych i Akcesoriów mogą walczyć o prestiżową nagrodę – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od ponad 30 lat przez niezależny Sąd Konkursowy. W jego skład wchodzą znakomici specjaliści i profesorowie z różnych dziedzin. Organizatorem konkursu jest World Trade Center Poznań, które aktywnie promuje handel międzynarodowy.

Olimpiada po raz czwarty w Polsce

Organizacja Olimpiady Gołębi Pocztowych w Poznaniu jest dużym wyróżnieniem dla miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Spotkanie dedykowane miłośnikom i hodowcom gołębi odbywa się w Polsce dopiero po raz czwarty. Dwie poprzednie edycje miały miejsce w Katowicach, jedna w Poznaniu. – Jako operator techniczny olimpiady oraz organizator targów jesteśmy dumni z tego, że to właśnie nam przypadła ta zaszczytna rola – podkreśla Łukasz Rachubiński. – Liczymy, że zdobyte doświadczenie pozwoli przygotować interesujący event, który po raz kolejny połączy pasję z biznesem oraz pomoże zwiększyć zainteresowanie tym wspaniałym hobby, jakim jest hodowla gołębi – dodaje.

Najpiękniejsze gołębie pocztowe zostaną zaprezentowane w nowoczesnym pawilonie 7A. Właśnie tam będzie można podziwiać olimpijskie okazy. Bogata oferta dla hodowców gołębi znajdować się będzie w pawilonach 6, 7, 8 i 8A. Łącznie powierzchnia ekspozycyjna zajmie 25.000 m2. Całe wydarzenie wzbogacą panele dyskusyjne, wystąpienia ekspertów, a także liczne wykłady i seminaria przygotowane z liczącymi się w branży autorytetami.

www.olimpiadagolebi.pl oraz www.targigolebi.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl