Targi Mody Poznań w ostatni weekend sierpnia

Grupa MTP postanowiła wesprzeć przedsiębiorców przez zainicjowanie akcji TARGI DAJĄ WIĘCEJ. Przedstawiciele firm z różnych branż będą mogli zaprezentować swoją ofertę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach od 29 do 30 sierpnia. W tym celu otrzymają nieodpłatnie przestrzeń wystawienniczą wraz z zabudową. W pełnym zrozumieniu dla sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się branża mody, zapraszamy wystawców Targów Mody Poznań do udziału w wydarzeniu organizowanym w nowatorskiej, outdoorowej formule. 

Ostatnie miesiące były dla całej branży mody czasem nowych wyzwań. Wiele firm musiało w trybie ekspresowym wzmocnić swoją obecność w sieci i dostosować się do nowych potrzeb konsumentów. Trudno wyobrazić sobie jednak rynek mody bez spotkań, pokazów i ekspozycji, dlatego łączymy siły, aby wesprzeć marki i projektantów.

Targi Mody Poznań w plenerowej odsłonie, w formie wydarzenia otwartego dla zwiedzających to odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość i potrzebę budowania marek, które są blisko klientów i tworzą ofertę w dialogu z odbiorcami. W tym samym czasie na targach poznańskich odbędzie się również Letni Targ Ekologiczny, podczas którego prezentowane będą naturalne i ekologiczne produkty oraz usługi.

Źródło: Grupa MTP
Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl