Duet targów przemysłowych Intec i Zuliefermesse

Poprzednią edycję duetu targowego Intec i Zuliefermesse odwiedziło 24 200 specjalistów z branży z 35 krajów (2015: 23 500 odwiedzających z 35 krajów), natomiast aktualna oferta produktów i usług dla branży obróbki metali oraz branży poddostawczej zaprezentowana została przez 1 382 wystawców z 30 krajów (2015: 1 433 wystawców z 33 krajów). Targi odbyły się w Lipsku od 7 do 10 marca 2017 roku.
Targi Intec stanowią zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla małych oraz średnich firm z branży obróbki metali idealną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych. Natomiast podczas tegorocznej edycji targów Zuliefermesse można było zapoznać się z całym spektrum innowacyjnych rozwiązań dla branży poddostawczej.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse stanowiący pierwsze ważniejsze w tym roku w Niemczech spotkanie dla branż obróbki metali i poddostawczej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. „Tegoroczna edycja duetu targów przemysłowych zakończyła się dużym sukcesem. Odnotowany został wzrost liczby odwiedzających w porównaniu do poprzedniej edycji, która miała miejsce w 2015 roku, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu obiema imprezami oraz o ich dużej atrakcyjności dla specjalistów z branży”, mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Zarządzający Leipziger Messe GmbH, i dodaje: „Nasz duet targowy, dzięki osiągniętym bardzo zadowalającym wynikom, ugruntował swoją silną pozycję na rynku wiodących branżowych imprez targowych w Europie.”

Targowy duet podkreśla swój międzynarodowy charakter

Wielu odwiedzających pokonało długą drogę, żeby odwiedzić targi Intec i Zuliefermesse. Targi odwiedzili przedstawiciele branży z całych Niemiec, co podkreśla ich ponadregionalny zasięg i popularność. To zauważył również Andreas Vollmer, Członek Zarządu wystawiającej się na targach firmy Hartmetall- Werkzeugfabrik Paul Horn GmbH: „Byliśmy pod dużym wrażeniem targów Intec 2017, nasze stoisko odwiedziło zdecydowanie więcej osób, niż podczas ich poprzedniej edycji. Dodatkowo dało się zauważyć, że odwiedzający pochodzą z najdalszych regionów Niemiec i niemal całej Europy. Błędem byłoby nie wystawiać się na tych targach.” Duet targowy Intec i Zuliefermesse po raz kolejny potwierdził także swój międzynarodowy charakter. Dyrektor targów Kersten Bunke: „Mieliśmy szansę powitać gości z bardzo wielu krajów. W tym roku zdecydowanie wzrosła liczba odwiedzających z Polski i Czech. Przez wystawców chwalone były bardzo konkretne rozmowy na stoiskach, zaś sami odwiedzający docenili program towarzyszący targom – liczne konferencje i panele dyskusyjne. Cieszymy się z udanych targów Intec i Zuliefermesse.”

Pozytywne opinie wystawców oraz odwiedzających

Ubiegłoroczny duet targów przemysłowych dzięki prezentowanej przez wystawców aktualnej ofercie produktów i usług, jak i dzięki specjalnie przygotowanemu programowi konferencji, w pełni zaspokoił potrzeby specjalistów z branż obróbki metali i poddostawczej. Zgodnie z przeprowadzoną oficjalną ankietą 90 procent wystawców targów Intec oraz 85 procent wystawców targów Zuliefermesse przyznało, że udało im się zrealizować zamierzone cele. Dziewięciu z dziesięciu ankietowanych szczególnie podkreślało profesjonalizm osób odwiedzających targi. Również odwiedzający wyrazili swoje zadowolenie z udziału w tym wydarzeniu.

Polscy przedsiębiorcy w Lipsku

Poprzednią edycję targów Intec i Zuliefermesse odwiedzili licznie goście z Polski. Poza indywidualnymi przedstawicielami polskich firm zorganizowane zostały dwie misje gospodarcze. Jedną z nich zorganizowała Izba Gospodarcza „Śląsk” z Opola, która przedsiębiorcom ze swojego regionu zaproponowała trzydniowy wyjazd na targi oraz ciekawy program dodatkowy, w nim m.in. zwiedzanie fabryki samochodów osobowych PORSCHE. Druga grupa wspierana przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego wyruszyła z Wrocławia.

Kolejna edycja duetu targów przemysłowych Intec i Zuliefermesse odbędzie się w dniach 5 – 8 lutego 2019 roku w Lipsku.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl