SPECIAL DAYS i GARDENIA – produkty dekoracyjne i kwiaty od jutra w Poznaniu

Od jutra, 21 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będą Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS. Kilkadziesiąt firm zaprezentuje najnowsze trendy i nowinki z branży artykułów dekoracyjnych, Podczas wydarzenia udzielane będą również bezpłatne porady specjalistów oraz pokazy florystyczne. Targi SPECIAL DAYS potrwają do 23 lutego br.

W tym samym czasie, w sąsiadujących  pawilonach Targów Poznańskich odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA oraz Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej Sport Invest. Zwiedzający w ramach jednego biletu wstępu mogą uczestniczyć w tych trzech wydarzeniach.

Lutowe wydarzenie to trzy dni owocnych spotkań biznesowych, merytorycznych wystąpień, inspirujących pokazów, możliwość poznania nowości. Targi stworzone przez ludzi z pasją, którą dzielą się z tysiącami osób zainteresowanych najnowszymi trendami w branży produktów okazjonalnych i dekoracji florystycznych.

Podczas tego wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w otoczeniu pięknych stoisk nasi klienci mogą nawiązać owocne kontakty, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe. Special Days to również bogaty program wydarzeń – porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnej firmy, szkolenia i pokazy światowej klasy florystów – mówi Natalia Tarachowicz ; dyrektor Targów Special Days – Do współpracy przy tworzeniu programu Targów zapraszamy liderów branży, mistrzów florystyki,  właścicieli kwiaciarń,  czy szkoły florystyczne. Czeka więc nas spora dawka merytorycznych wystąpień na temat prowadzenia biznesu, inspirujące pokazy i ciekawe warsztaty.

Pierwsze dwa dni wydarzenia  adresowane będą wyłącznie do przedsiębiorców
z branży dekoracyjnej i florystycznej, natomiast trzeciego dnia organizator zaprasza do zwiedzania targów publiczność – miłośników kwiatów i dekoracji. .

Więcej informacji na www.specialdays.mtp.pl

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl