Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2024

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na  37. edycję najbardziej prestiżowych targów w branży energetycznej, która  odbędzie się w dniach od 17 do 19 września 2024 r.  

Targi ENERGETAB  https://energetab.pl/  łączą w sobie rynek energetyki zawodowej, automatykę, telekomunikację, elektronikę oraz  alternatywne źródła energii OZE, a także elektromobilność. Wystawą producentów z całego świata towarzyszą branżowe konferencje, wykłady, warsztaty oraz pokazy specjalistycznego sprzętu na energetycznym poligonie szkoleniowym. Wydarzenie targowe poprzedzi: Naukowo-Techniczna Konferencja pn. ENERGIA DZIŚ i JUTRO, która odbędzie się już w maju 2024 r.

Targi ENERGETAB to idealne miejsce do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego oraz okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy producentami, projektantami, samorządami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami sektora elektroenergetycznego – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Zapraszamy Państwa  do firmy ZIAD Bielsko-Biała SA gdzie świat energetyki łączy się  z pięknem okolicznych gór tworząc klimat trwałych relacji biznesowych”.

Polecamy Hotel Szyndzielnia, który znajduje się na terenie targów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl