Targi Wina ENOEXPO ® 2019 za dwa tygodnie w Krakowie

Już za dwa tygodnie, 20 listopada rozpoczną się Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO ® 2019. Tematem przewodnim Targów ENOEXPO® 2019 będą w tym roku lokalne szczepy winorośli. Targi Wina w Krakowie ENOEXPO ® potrwają do 22 listopada.

Promocja lokalnych odmian to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku i pozyskanie nowych klientów i taki kierunek obiorą tegoroczne degustacje i prezentacje.  

W ostatnich latach coraz bardziej widoczna staje się moda promująca lokalne szczepy winorośli (endemiczne szczepy) co potwierdzają raporty sprzedażowe i największe branżowe autorytety. Analogicznie do trendów w kulinariach gdzie kucharze sięgają do korzeni i wskrzeszają zapomniane warzywa, w winiarstwie obserwujemy identyczny mechanizm.

Jak co roku w czasie ENOEXPO® będziemy gościć producentów z całego świata, wielu z nich zadeklarowało, że przygotuje specjalną selekcję lokalnych szczepów. Wkrótce zostanie ogłoszony plan degustacji w ramach Akademii Wina. Każdy kto odwiedzi tegoroczną edycję ma szansę zainspirować się możliwościami jakie oferuję endemiczne szczepy.

Równocześnie z Targami ENOEXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl