Targi POL-ECO SYSTEM od jutra w Poznaniu

Już jutro, 23 października w Poznaniu rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Targi POL-ECO SYSTEM są największym i najważniejszym wydarzeniem targowym, dotyczącym ochrony środowiska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 300 wystawców z 9 krajów zaprezentuje zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi w dziedzinie ochrony środowiska. Nowością tegorocznej edycji jest otwarcie się na szeroką publiczność i dotarcie do lokalnych mieszkańców.

Do czwartku, 25 października zwiedzający będą mogli zapoznać się na stoiskach wystawców z najnowszymi ekologicznymi trendami, zaawansowanymi technologiami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki komunalnej, w tym z produktami, które na targach będą miały swoje premiery.

Swoje najnowsze produkty zaprezentują firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawicieli sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa i inwestorów z branży OZE, budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, instalatorów, projektantów, architektów, zakłady przemysłowe, rolników i leśników, uczelnie wyższe oraz wiele innych.

Targi POL-ECO SYSTEM to połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego.  Celem POL-ECO SYSTEM jest szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.

Program wydarzeń 

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl