Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie

XII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK  odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 roku w Lublinie. To ważne dla branży wydarzenie trwać będzie dwa dni, dzięki czemu odwiedzający będą mieć wystarczająco dużo czasu, żeby zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych na sezon 2019, która zajmie powierzchnię ponad 15 000 m2.

W dwóch halach wystawowych na terenie Targów Lublin będzie można zobaczyć maszyny i urządzenia dla rolnictwa, wyposażenie serwisów rolniczych, elementy budownictwa wiejskiego, chemię, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona,  wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe. Ekspozycję dopełnią wiodące na rynku czasopisma i portale rolnicze, a także związki i stowarzyszenia. W programie Targów AGRO-PARK przewidziane są również interesujące prelekcje. – Targi AGRO-PARK w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie 12 lat staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, które zmieniały się bardzo dynamicznie. Razem z nimi ewoluowała formuła Targów oraz sposób ich przygotowania. Cieszmy się, że już po raz dwunasty do Lublina przyjadą topowe marki ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, które zaprezentują producenci oraz lokalni dealerzy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tak wielkiej ekspozycji jeszcze nie było

Czym w 2019 roku zaskoczą Targi Rolnicze w Lublinie? – Przede wszystkim największą w historii ekspozycją wystawienniczą – zapewnia Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A. – AGRO-PARK to również szeroka oferta na sezon 2019, nowości z sektora AGRO oraz konferencje z udziałem wybitnych ekspertów z branży rolniczej – dodaje. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania z rolnictwa, specjalistyczną wiedzę i liczne porady, a także spotkania z osobistościami z branży rolniczej.

– Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi charakteryzować będzie biznesowy charakter, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom biznesowym i dobrej zabawie. Wielomiesięczna ciężka praca nad projektem zaowocowała olbrzymią i niezwykle różnorodną ekspozycją wystawienniczą, która z pewnością zaimponuje odwiedzającym – pointuje Mirosław Wituch. Jak co roku prym będą wiodły maszyny wielkiego kalibru. – Do Lublina zawita kilkadziesiąt modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie.

Na Targach AGRO-PARK pojawią się też najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. W miejscu tym należy podkreślić, że w przyszłorocznej edycji weźmie udział kilku nowych producentów maszyn nie tylko z polski, ale i Europy, w tym z Danii.

Zgłoś grupę, a otrzymasz dofinansowanie
Targi Rolnicze AGRO-PARK są bardzo popularne wśród rolników z Lubelszczyzny oraz województw ościennych. By zachęcić do udziału w tym wydarzeniu rolników z całej Polski organizatorzy kontynuują program dofinansowania przyjazdu dla grup. By grupa je otrzymała powinna liczyć minimum 12 osób. Zgłoszenia należy dokonać do 28 lutego na stronie internetowej www.agropark.pl.

Więcej informacji na www.agropark.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl