Od soboty w Lublinie Targi Rolnicze AGRO– PARK 2020

XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się na terenie Targów Lublin  w dniach 29.02 – 1.03 2020 roku.

W nadchodzącej edycji Targów Rolniczych Agro-Park nie zabraknie przedstawicieli topowych marek, z różnych dziedzin branży rolniczej. John Deere, New Holland, Claas, Massey Ferguson, Valtra, Kubota, Deutz Fahr, Case IH  czy Steyr to tylko kilka wybranych.

W targach co roku bierze udział ponad 200 wystawców reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki rolnicze na polskim rynku. 

Pełna lista wystawców dostępną na www.agropark.pl

Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy maszyn rolniczych wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Obecni będą także przedstawiciele sektora hodowli z asortymentem dla gospodarstw zajmujących się chowem zwierząt.

Targi Rolnicze Agro-Park są kierowane do rolników, właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz do przedstawicieli firm usługowych. To najlepsze miejsce, aby z bliska zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Serdecznie zapraszamy na teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl