Art Of Color i 4 Print Week – nowy wymiar druku

Od 1 do 4 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 4 PRINT WEEK.  W odpowiedzi na oczekiwania branży wydarzenie odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. 4 PRINT WEEK koncentruje się na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu oraz technikach offsetowych, cyfrowych i fleksograficznych.  To właśnie możliwość poznania rozwijających się technologii jest argumentem przemawiającym za uczestnictwem w wydarzeniu, jakim są targi 4 PRINT WEEK. W trakcie trwania Targów, 1 października, odbędzie się również druga edycja Kongresu ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU.

–  Tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu będzie atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarni, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. – mówi Martyna Dera, dyrektor obu projektów.

4 PRINT WEEK i towarzyszący mu Kongres ART OF COLOR  to nie tylko doskonałe fora dyskusji  o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego w Polsce, ale także miejsca integracji całej branży.

Jesienne spotkanie będzie obfitowało w wydarzenia. W tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH,  jak również Międzynarodowe Targi Gastronomiczne  i wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST Hotel oraz POLAGRA TECH.

Niemalże cały teren poznańskich Targów zostanie zagospodarowany przez wystawców z różnych, lecz na jakże wielu płaszczyznach korespondujących, branż. Będzie to z pewnością czas owocnych kontaktów biznesowych, poszerzania wiedzy i poznawania najnowszych trendów w wielu dziedzinach.

Foto: MTP

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl