Targi K 2019 w Düsseldorfie za 2 miesiące

Targi K to najważniejsza impreza wystawiennicza dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Targi K 2019 odbędą się w dniach 16-23 października 2019 r. w centrum wystawienniczym w Düsseldorfie. Prezentacje wystawców uzupełnia obszerny program okołotargowy. Na szczególną uwagę zasługuje specjalna wystawa zatytułowana „Tworzywa sztuczne kształtują przyszłość” oraz Kampus Naukowy jako forum wymiany wiedzy i badań.

– W trakcie targów zaprezentujemy całe spektrum produktów i usług, od najnowszych osiągnięć techniki po przełomowe innowacje i wizjonerskie rozwiązania. Na K 2019 wystawcy ponownie pokażą imponujący wybór najnowszych innowacji i rozwiązań, które przynoszą użytkownikom ogromne korzyści w codziennej działalności – powiedział Werner Matthias Dornscheidt, prezes zarządu Messe Düsseldorf.

Targi K stały się w istocie najważniejszą platformą biznesową dla projektantów, deweloperów i inżynierów produkcji z najbardziej zróżnicowanych branż.

Poprzednia edycja

Targi K 2016 charakteryzowały się wyjątkowo dobrym klimatem biznesowym dla branży tworzyw sztucznych oraz korzystnymi perspektywami na przyszłość. W ciągu ośmiu targowych dni Düsseldorf odwiedziło 232 000 gości z 161 krajów. Zainteresowanie prezentowanymi innowacjami oraz gotowość do inwestowania stworzyły znakomity nastrój wśród ponad 3 200 wystawców. Według informacji docierających z firm, w wielu przypadkach dochodziło do zawierania transakcji biznesowych bezpośrednio na targach.

Więcej

Foto.: Messe Düsseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl