Targi Intec i Zuliefermesse 2019 zakończone sukcesem

Tegoroczna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse odbyła się w dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku na terenach targowych w Lipsku. W tym, stanowiącym pierwsze istotne w 2019 roku spotkaniu dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej, udział wzięło 24 400 odwiedzających z 41 krajów  oraz 1 324 wystawców z 31 krajów. Wystawcy zaprezentowali swoje najnowsze oferty, innowacyjne produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania dla branży na powierzchni ponad 70 000 m.kw.

Podczas czterech dni targowych duet Intec i Zuliefermesse stanowił jedno z wiodących w Europie spotkań dla przedstawicieli branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. „Na zwiększonej powierzchni wystawienniczej swoje najnowsze produkty i usługi, a także innowacyjne rozwiązania zaprezentowali zarówno światowi liderzy z branży, jak i małe oraz średnie zakłady produkcyjne. Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców po raz kolejny przyciągnęła imponującą liczbę odwiedzających” – powiedział Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH. „Przedsiębiorstwa biorące udział w naszych targach przemysłowych doceniają wysoki poziom prowadzonych rozmów kooperacyjnych oraz możliwość nawiązywania współpracy biznesowej z nowymi kontrahentami, dzięki czemu nasz duet targowy znajduje się w czołówce najważniejszych w Europie targów przemysłowych” – dodaje.

Wystawcy oraz odwiedzający ocenili tegoroczną edycję bardzo pozytywnie. 93% wystawców targów Intec oraz 91% wystawców targów Zuliefermesse doceniło wysokie kwalifikacje osób odwiedzających obie imprezy. 9 z 10-ciu osób, które brały udział w przeprowadzanej ankiecie, zapewniło, że poleci innym przedsiębiorstwom wzięcie udziału jako wystawca w lipskim duecie targów przemysłowych.

Tegoroczna edycja spotkała się także z dużym zadowoleniem ze strony osób, które odwiedziły targi Intec i Zuliefermesse. Zgodnie z przeprowadzoną ankietą 94% odwiedzających będzie polecało innym specjalistom z branży udział w tym wydarzeniu. 90% ankietowanych z całą pewnością będzie uczestniczyło w kolejnej edycji lipskiego duetu przemysłowego. Ponadto 88% odwiedzających przyznało, iż podczas imprezy zrealizowało zamierzone cele.

Edycja 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse przyciągnęła dużą liczbę odwiedzających m.in. z Niemiec środkowych, a także z innych regionów przemysłowych Niemiec. „Cieszy nas bardzo obecność na naszych targach wielu przedstawicieli z branży pochodzących z Europy Wschodniej, m.in. z Polski i Republiki Czeskiej. W ramach towarzyszącego targom programu konferencyjnego poruszana jest istotna tematyka związana z aktualnymi kierunkami rozwoju branży. Dla licznej grupy przedstawicieli (przedsiębiorstw) branży przemysłowej nasz duet targowy wpisał się do kalendarza targowego jako impreza obowiązkowa”, mówi dr Deliane Träber, Dyrektor Pionu Targów Przemysłowych Leipziger Messe GmbH.    

O międzynarodowym charakterze targów świadczy również wysoka frekwencja w organizowanych w ramach duetu targowego forach kooperacji oraz międzynarodowych spotkaniach, w których brali udział specjaliści z branży z takich krajów jak: Rosja, Polska, Republika Czeska, Rumunia i Turcja. Istotnym celem targów przemysłowych w Lipsku jest wspieranie międzynarodowej współpracy przedsiębiorców i instytucji. W/w spotkania oraz fora zorganizowane zostały przez Saksońską Agencję Wspierania Gospodarki, Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Ponadto tegoroczną edycję lipskich targów przemysłowych odwiedzili wysokiej rangi politycy pochodzący zarówno z Niemiec, jak i z całej Europy.

Marzec 2021: termin kolejnej edycji duetu targowego Intec i Zuliefermesse 

W dniach od 2 do 5 marca 2021 roku na lipskich terenach targowych zorganizowana zostanie kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse.

Foto: Targi Lipskie

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl