Od jutra 40 edycja Targów LUBDOM

Od 2 do 4 października w Targach Lublin odbędzie się  40 edycja Targów LUBDOM. Planujesz budowę domu? Remont mieszkania? A może chcesz się zainspirować ze znanymi projektantami? Koniecznie w ten weekend odwiedź Targi Lublin i zainspiruj się na II Lubelskim Kongresie Designu i Architektury. Już 3 października spotkanie z Gościem Specjalnym kongresu Tomaszem Pągowskim – projektantem wnętrz, prowadzącym programy telewizyjne.

Targi LUBDOM od lat prezentują kompleksową ofertę dla wszystkich, którzy planują budowę domu, remont mieszkania oraz szukają inspiracji wnętrzarskich. Swoje usługi zaprezentują renomowani krajowi przedsiębiorcy z branży budowlanej, którzy posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Wśród wystawców znajdą się m.in. dostawcy materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań dotyczących budownictwa pasywnego i ekologicznego, a także tematyki smart home. Wystawcy zaprezentują także różnorodne systemy grzewcze i kominki.

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach ofertę architektury ogrodowej. Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. wykonawcy podłóg, producenci armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, drzwi, szerokiej gamy dekoracji czy tekstyliów. Będzie to możliwość nie tylko inspiracji nowoczesnymi trendami, ale także możliwość nawiązania kontaktów z projektantami, którzy pozwolą nam na zaaranżowanie swojej przestrzeni. Targi LUBDOM są miejscem inspiracji dlatego też warto spotkać się na…

II Lubelski Kongres Designu i Architektury z gościem specjalnym – Tomaszem Pągowskim!

Podczas Kongresu, w Targach Lublin spotkają się projektanci, architektki, trenerzy, instytucje branżowe oraz firmy komercyjne, których celem jest skupienie w jednym miejscu podmiotów związanych z wzornictwem, designem i architekturą. W ciągu dwóch dni (3-4 października) uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w warsztatach, spotkaniach i debatach, które nie tylko pozwolą im na nieustanny rozwój, ale także możliwość kooperacji i tworzenia nieszablonowych projektów. Podczas Kongresu poznamy najnowsze trendy okazjonalne na nadchodzący sezon. Jerzy Osika przybliży nam inspiracje z targów ChristmasWorld i prognoz Fashion Snoops. Nie zabraknie także warsztatów o efektywnej komunikacji interpersonalnej, które poprowadzi Monika Borowska – projektant wnętrz, właściciel firmy Auraprojekt. 

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski – projektant wnętrz z ponad 20 letnim doświadczeniem, konstruktor, pasjonat drewna, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom” oraz Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. 3 października o godzinie 12:30 Tomasz Pągowski opowie o eko-świadomości w trendach wnętrzarskich na 2020 rok. Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z Tomaszem Pągowskim i zainspirować się z nim w swoich działaniach wnętrzarskich! Gość Specjalny weźmie także udział w debacie „Po co nam design?”. Początek debaty już 3 października o 14:30.

Spotkanie branży obróbki drewna i metali – Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

Wspólnie z Targami LUBDOM odbędą się Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL – jedyne specjalistyczne wydarzenie we Wschodniej Polsce kierowane do przedstawicieli branży drzewnej i obróbki metali. LUBDREW & METALL to obowiązkowa pozycja w kalendarzu właścicieli i pracowników zakładów stolarskich i parkieciarskich, tartaków, składów drewna,  producentów mebli oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obróbką drewna, a także dla przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych). Trwające 3 dni wydarzenie stwarza szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i informacji, a przede wszystkim daje szansę na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy.

Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów LUBDOM oraz Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL odbędzie się w piątek (2 października 2020 r.) o godzinie 13:00. W piątek na Targi LUBDOM obowiązuje wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji internetowej http://bit.ly/2Eg6qJE Natomiast w na sobotę i niedzielę obowiązują bilety, które można zakupić w serwisie  ToBilet.pl: https://bit.ly/32easew

Foto: Targi Lublin

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl