Targi Gifa, Metec, Thermprocess i Newcast 2019 niebawem w Düsseldorfie

Międzynarodowe Targi Odlewnictwa GIFA (www.gifa.com), Międzynarodowe Targi Metalurgii i Hutnictwa METEC (www.metec.de),  Międzynarodowe Targi Technologii i Procesów Termicznych THERMPROCESS (www.thermprocess.de) oraz Międzynarodowe Targi Wyrobów Odlewniczych NEWCAST  (www.newcast.com) odbędą się w dniach 25 –29 czerwca br w Düsseldorfie/ Niemcy.

Targi GIFA/METEC/THERMPROCESS/NEWCAST to wiodąca grupa branżowych imprez targowych, która cyklicznie, co 4 lata, odbywa się w Düsseldorfie. Kwartet targowy to miejsce spotkań fachowców i specjalistów ze wszystkich zakątków świata.

Podczas pięciu dni targów organizator stwarza możliwość zaprezentowania najnowszych technologii, technik przetwarzania i obróbki, metod konstrukcyjnych, nowatorskich zastosowań. Jest to również idealne miejsce spotkania potencjalnych klientów i odbiorców.

Podczas targów w 2015roku swoją ofertę zaprezentowało więcej niż 2200 firm z całego świata gronu 80000 odwiedzających, wśród których dominowali przedstawiciele przemysłu ciężkiego, inżynierowie, materiałoznawcy, konstruktorzy maszyn, specjaliści z branży motoryzacyjnej, przedstawiciele przemysłu lotniczego i kosmicznego, jak również kierownicy produkcji, czy specjaliści ds. zakupów.

GIFA-Międzynarodowe Targi Maszyn Odlewniczych, Odlewów i Technologii Odlewniczych wraz z programem wspierającym – forum techniczne WFO i GIFA Meeting Point, oferuje kompaktowy przegląd aktualnych tematów w branży, takich jak efektywność energetyczna i efektywność zasobów. Prezentuje również nowoczesne, nowatorskie rozwiązania oraz globalne innowacje dla procesów odlewniczych.

METEC – Międzynarodowe Targi Metalurgii i Hutnictwa prezentują rozwiązania dla całej branży. Zrównoważony rozwój w nowoczesnych procesach produkcji jest zakorzeniony w wielu dziedzinach przemysłowych zastosowań technologii wytapiania z materiałów wysokiej jakości – począwszy od produkcji stali i metali kolorowych, aż po usługi.

THERMPROCESS – Międzynarodowe Targi Technologii i Procesów Termicznych, prezentować będą zrównoważone rozwiązania w kontekście międzynarodowym we wszystkich branżach związanych tematycznie z zagadnieniami procesów termicznych.

Maksymalizacja efektywności energetycznej, zmniejszenie emisji CO2 oraz ochrona klimatu to tematy, które decydują o obrazie rynku i wyznaczają kurs dalszego rozwoju.

NEWCAST-Międzynarodowe Targi Wyrobów Odlewniczych, to największe na świecie targi do prezentacji wysoce innowacyjnych rozwiązań odlewniczych dla wszystkich rozwijających się rynków przemysłowych. Zakres zastosowań rozciąga się od konstrukcji pojazdów, przez przemysł lotniczy, inżynierię mechaniczną po technologie medyczne.

Foto: Messe Dusseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl