Targi GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST 2019

Najbliższa edycja jednych z większych targów przemysłowych na świecie odbędzie się od 25 do 29 czerwca 2019 roku w Düsseldorfie.

Targi GIFA/METEC/THERMPROCESS/NEWCAST to wiodąca grupa branżowych imprez targowych, która co 4 lata odbywa się w Düsseldorfie.

Każdorazowo targi te tworzą unikatowe w skali światowej powiązanie ze sobą branżowych sektorów tematycznych, które wzajemnie się uzupełniają i są wobec siebie komplementarne.

Kwartet targowy to również miejsce spotkań fachowców i specjalistów ze wszystkich zakątków świata. Podczas pięciu dni targów organizator stwarza możliwość zaprezentowania najnowszych technologii, technik przetwarzania i obróbki, metod konstrukcyjnych, nowatorskich zastosowań. Jest to również idealne miejsce spotkania potencjalnych klientów i odbiorców.

Podczas targów w 2015 roku swoją ofertę zaprezentowało ponad 22 00 firm a z ich ofertą zapoznało się 80 000 odwiedzających. Wśród uczestników wydarzenia dominowali przedstawiciele przemysłu ciężkiego, inżynierowie, materiałoznawcy, konstruktorzy maszyn, specjaliści z branży motoryzacyjnej, przedstawiciele przemysłu lotniczego i kosmicznego, jak również kierownicy produkcji, czy specjaliści ds. zakupów.

GIFA – Międzynarodowe Targi  Maszyn Odlewniczych, Odlewów i Technologii Odlewniczych wraz z programem wspierającym – forum techniczne WFO i GIFA Meeting Point, oferuje kompaktowy przegląd aktualnych tematów w branży, takich jak efektywność energetyczna i efektywność zasobów. Prezentuje również nowoczesne, nowatorskie rozwiązania oraz globalne innowacje dla procesów odlewniczych.

METEC – Międzynarodowe Targi Metalurgii i Hutnictwa prezentują rozwiązania dla całej branży. Zrównoważony rozwój w nowoczesnych procesach produkcji jest zakorzeniony w wielu dziedzinach przemysłowych zastosowań technologii wytapiania z materiałów wysokiej jakości – począwszy od produkcji stali i metali kolorowych, aż po usługi.

THERMPROCESS – Międzynarodowe Targi Technologii i Procesów Termicznych, prezentować będą zrównoważone rozwiązania w kontekście międzynarodowym we wszystkich branżach związanych tematycznie z zagadnieniami procesów termicznych. Maksymalizacja efektywności energetycznej , zmniejszenie emisji CO2  oraz ochrona klimatu trwałego to tematy, które decydują o obrazie rynku i wyznaczają kurs dalszego rozwoju.

NEWCAST – Międzynarodowe Targi Wyrobów Odlewniczych , to największe na świecie targi do prezentacji wysoce innowacyjnych rozwiązań odlewniczych dla wszystkich rozwijających się rynków przemysłowych . Zakres zastosowań rozciąga się od konstrukcji pojazdów ,  przez przemysł lotniczy ,  inżynierię mechaniczną po technologie medyczne.

FOTO:  Messe Düsseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl