Targi Branży Szklarskiej GLASS 2018

Polskie premiery światowych marek – to jeden z najważniejszych filarów targów GLASS, które odbędą się w Poznaniu w dniach 14-17 listopada 2018. Wydarzenie odkryje nowe możliwości, jakie drzemią w tym przeźroczystym materiale.

Targi GLASS dzięki temu, że odbędą się 3 tygodnie po targach Glasstec w Düsseldorfie, będą stanowiły swoistą esencję najnowszych trendów obowiązujących w świecie. Na świeżo będzie można komentować technologie przyszłości, zastosowanie szkła, którego potencjał jest nadal odkrywany, a targi stanowią źródło inspiracji dla przedsiębiorców w branży, pozwalając obrać im zgodny z trendami kierunek rozwoju biznesu.

Wydarzenie uświadamia, jak szerokie spektrum zastosowania posiada materiał, jakim jest szkło. Jego rola w architekturze, budownictwie oraz przy wykańczaniu wnętrz jest nie do przecenienia i wciąż rośnie. Szeroki i profesjonalny asortyment dla zakładów produkujących szkło i zajmujących się jego obróbką, prezentowany jest w ruchu – tak, by pokazać możliwości  różnorodnego zastosowania wyrobów ze szkła i by potencjalny kupiec miał okazję na żywo zobaczyć i od razu uzyskać odpowiedź wystawcy na wszystkie nurtujące go pytania. To wymierny efekt spotkań, jakie gwarantują targi – biznes dzięki rozmowom z potencjałem, gdyż odwiedzającymi targi są profesjonalni klienci: producenci wyrobów ze szkła, zakłady szklarskie, huty szkła, zakłady produkujące szkło płaskie, projektanci i architekci, także przestrzeni miejskiej, ogrodów, terenów zielonych, jak również deweloperzy i inwestorzy.

W ramach targów GLASS uruchomiona zostanie specjalna strefa pokazowa, gdzie będzie można zapoznać się z technikami obróbki szkła, maszynami w ruchu i pracą ze szkłem.

Jednym słowem – targi GLASS to wydarzenie o wymiarze biznesowym dla profesjonalistów otwartych na nowe możliwości szkła.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl