Targi Biżuterii i Zegarków Jubinale 2019

Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski.

Dwunasta edycja targów odbędzie się w dniach od 13. do 15.czerwca  br. w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów będą firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. W wydarzeniu udział weźmie liczne grono kupców z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

Targom JUBINALE towarzyszyć będą Targi Upominków i Dekoracji GiftON.top, które swoją inaugurację miały w roku 2018 i z dużym powodzeniem przyjęły się w krakowskich klimatach. Wyjątkowy asortyment przedstawiany przez branżę upominków i dekoracji z powodzeniem może uzupełnić ofertę sklepów jubilerskich dodając im nowych pomysłów i inspiracji do wykorzystania w biznesie.

W 2018 roku, 214 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów.

Foto: JUBINALE

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl