25-ta edycja targów Automechanika Frankfurt

Najbliższa, jubileuszowa, 25-ta edycja najważniejszych targów techniki motoryzacyjnej Automechanika Frankfurt odbędzie się w dniach od 11 do 15 września br. Po raz pierwszy równolegle odbywać się będą, organizowane dotychczas w Essen targi przemysłu oponiarskiego REIFEN. Z tej okazji na odwiedzających czeka szereg atrakcyjnych ofert i dodatkowych prezentacji.

„Inwestujemy w opony i przemysł oponiarski, ponieważ jest to segment świetnie pasujący do profilu naszej imprezy. Nowy program Automechanika Insider to zaproszenie skierowane do przedstawicieli rynku oponiarskiego, aby odkryli niezrównaną gamę produktów dostępnych na targach  Automechanika. Z kolei dla przedstawicieli warsztatów program ten to swego rodzaju podziękowanie za niemal 50 lat lojalności. Niezmiernie cieszy nas, że wspólnie będziemy świętowad ten 25 jubileusz”  – powiedział Olaf Mußhoff, dyrektor targów Automechanika Frankfurt.

Wystawa i pokaz na żywo w hali 12

W hali 12.1 – największej i najnowocześniejszej Sali w zachodniej części Centrum Wystawienniczego zadebiutuje wystawa REIFEN. Swoje najnowsze oferty zaprezentują renomowani producenci opon, między innymi:  Al. Dobowi Group, Balkrishna Industries Limited (BKT), Delticom AG, Linglong Tire, Kyoto Japan Tire, Martins Industries oraz Petlas. Zakres tematyczny wystawy obejmie też tematy takie jak:  logistyka oraz wyposażenie magazynu. W bezpośrednim sąsiedztwie REIFEN zlokalizowany będzie dział Body & Paintwork oraz dział Classic, gdzie swoje ekspozycje będą miały uznane niemieckie i międzynarodowe firmy z segmentu wyposażenia i usług warsztatów samochodowych.

W hali 12.1 odbędzie się specjalny pokaz, organizowany przez Niemieckie Stowarzyszenie Wyposażenia Warsztatów (ASA), we współpracy z czołowymi spółkami z branży, m.in. Rema Tip Top, Otto Nussbaum, Corghi, Robert Bosch, Snap – on Equipment, Hunter Deutschland, AVL  Ditest, Hella Gutmann Solutions, Werbas, Consul i wiele innychand.

Fachowcy z profesjonalnego warsztatu podzielonego na trzy strefy będą demonstrować procesy usług serwisu samochodowego, w tym system kontroli ciśnienia w oponach (RDKS), osiowanie kół, badanie luzu przegubu, badanie hamulców, regulacja reflektorów oraz zasady prawidłowego przechowywania opon. Wszystko to będzie prezentowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu działającego w sieci aby zapewnić optymalną precyzję i skuteczność. Ponadto na żywo odbywać się będą profesjonalne naprawy opon.

“Jako jedna z firm, które zainicjowały targi Automechanika w 1971, wraz z pozostałymi założycielami z przyjemnością wspieramy jubileuszową edycję tego wyjątkowego wydarzenia. Dział REIFEN stanowi doskonałe uzupełnienie targów we Frankfurcie i mamy nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem odwiedzających” –  mówi dyrektor zarządzający asanetwork – GmbH Peter Rehberg.

 

Więcej informacji na www.automechanika.messefrankfurt.com

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl