Od soboty targi RYBOMANIA po raz pierwszy w Warszawie

Podczas Targów RYBOMANIA prezentowane są nowości na każdy kolejny sezon wędkarski. Co roku udział w tym wydarzeniu bierze ponad 50 tys. wędkarzy. Targi Rybomania to największe targi wędkarskie w Europie. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 8 do 9 grudnia na terenie Global Expo w Warszawie.

Podczas trwania targów swoje najnowsze oferty przedstawi ponad 100 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentowany zostanie przegląd najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży. Firmy działające w branży wędkarskiej nieustannie pracują nad nowymi modelami sprzętów, które pozwolą być wędkarzom jeszcze bardziej skutecznym. Ale nie tylko o skuteczność chodzi w wędkarstwie. Wędkarze w Polsce to ponad dwumilionowa społeczność. Dzięki rozwojowi social mediów szybko w tej grupie zaistnieli trendsetterzy. To oni nadają teraz jak ma wyglądać wędkarz XXI wieku i jakiego sprzętu używać. Warto podkreślić, że podczas targów na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

W trakcie targów Rybomania zaplanowano także wiele atrakcji. Odbywać się będą szkolenia o tematyce sprzedażowej dla właścicieli sklepów wędkarskich, a ponadto  będzie można spotkać się z mistrzami wędkarstwa czy też uczestniczyć w pokazach muchowych i prezentacjach metod oraz technik.

Zwiedzający targi będą mieli możliwość sami spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby. To niezwykłe urządzenie dostępne będzie aż na trzech stoiskach. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą.. W tym roku na RYBOMANII będzie można sprawdzić się w walce z wirtualnymi gigantycznymi karpiami oraz sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów. Emocje gwarantowane!

Targi RYBOMANIA w Warszawie odbędą się w dniach 8-9 grudnia br. na terenie Global Expo.

Na podst.mat.: MTP
Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl