Targi Mody Poznań Wiosna 2020 już od jutra

Tegoroczna edycja Targów Mody Poznań odbędzie się już 19 i 20 lutego 2020. Wiosnę powitamy na Międzynarodowych Targach Poznańskich w wielkim stylu, kiedy wystawcy zarówno na stoiskach, jak i cat walku zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Wśród damskiej i męskiej odzieży, obuwia i dodatków, będzie można znaleźć prawdziwe perełki inspirowane najnowszymi trendami. W programie honorowe miejsce zajął ponownie Kongres Fachowców, który stanowi również główny punkt programu projektu Miasto Żyje Modą, który odbywa się równolegle, w dniach 17-23.02.2020. Co jeszcze będzie się działo?

Dwudniowe święto trendów i najlepszych stylizacji, zbierze w stolicy wielkopolski grono najlepszych producentów i projektantów, zarówno z kraju, jak i z całej Europy. Każdy, kto odwiedzi targi będzie mógł wyposażyć swój butik w pełni i ubrać klienta od stóp do głów. Wśród ekspozycji będzie można zapoznać się z najnowszymi kolekcjami mody damskiej, męskiej, obuwia, dodatków oraz akcesoriów – biżuterii, nakryć głowy oraz torebek.

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością również z uwagi na dostępność rozmiarów XXL oraz wyodrębnioną strefę EKO, skupiając w niej i doceniając marki, dla których przy produkcji ubrań ważna jest ekologia i zrównoważony rozwój.

KONGRES FACHOWCÓW

19 lutego, podczas pierwszego dnia Targów Mody Poznań tradycyjnie odbędzie się Kongres Fachowców – debata profesjonalistów, którzy w swoich prelekcjach odniosą się do branży mody z perspektywy swoich profesji, takich jak e-commerce, nowoczesne-technologie, dziennikarstwo czy ekologia. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczna Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

W godzinach od 10:00 do 13:30 odbędzie się już trzecia edycja Kongresu Fachowców. W debacie udział wezmą przedstawiciele firm, instytucji kultury, kancelarii prawnych oraz szkół wyższych, które w pewien sposób związane są z branżą mody.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej Targów Mody Poznań: https://targimodypoznan.pl/formularz-rejestracyjny-na-kongres/

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl