Od soboty największe w Polsce targi urody Look i BeautyVISION

Zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci fryzjerstwa, ale również wielbicieli nowości i trendów kosmetycznych, którzy w domowym zaciszu testują ulubione produkty i podglądają urodowe blogerki na ich kanałach YouTube.

Już niebawem na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się słynne targi LOOK i beautyVISION, zrzeszające największych ekspertów i firmy z różnych stron świata w dziedzinie kosmetyków i trendów fryzjerskich. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych wydarzeniach, które pozwolą nie tylko podnieść kwalifikacje w danej dziedzinie i obserwować zmieniające się trendy, ale także zdobyć cenne nagrody.

Inspirujące fryzury, nowości kosmetyczne oraz mistrzowie w swoim fachu uświetnią swoją obecnością to wyjątkowe wydarzenie. W ciągu dwóch dni zdobyć można będzie ogromną dawkę profesjonalnej wiedzy, a także zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki niedostępne w regularnej sprzedaży w korzystnych cenach.

Pierwszego dnia targów, po godzinie 10:00 rozpocznie się show, które na scenie głównej potrwa przez dwa dni. W tym centralnym miejscu targów będą miały miejsce rozpoczęcie konkursu KREATOR 2019 z emocjonującymi metamorfozami w konkurencji BEAUTY live!, a także gale wręczenia nagród Mistrzów Urody, Złotego Medalu MTP, Acanthus Aureus oraz ogłoszenie laureatów poszczególnych konkursów. Odbędą się tu również pokazy m. in. takich marek jak Ermilai Tahe, Mila, Montibello, Emmebi Italia oraz HAIR M CLUB i Akademii Maniewski, Anity Folaron czy Robeta Wypycha. Gościem specjalnym będzie Vincenzo Casillo, ambasador marki Artego, który zaprezentuje swoje umiejętności fryzjerskie zwieńczone pokazem specjalnym. Konkursy, mistrzostwa, zawody.

Czeka nas ogrom atrakcji! Od testowania produktów najlepszych marek, po oglądanie na żywo kompetycji fryzjerskich, kiedy to mistrzowie pędzla, nożyczek i brzytwy stworzą absolutne dzieła na głowach i twarzach swoich modelek i modeli.

·KREATOR–konkurs sztuki fryzjerskiej.
·OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MASTER OF BEAUTY
·BARBER STREET
·HAIR SCHOOL
·MISTRZOSTWA POLSKI W GOLENIU TWARZY NA MOKRO
·NAILS OLYMPIC INTERNATIONAL
·MISTRZOSTWA LASH&BROW
·III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PMU(makijaż permanentny) ·Kongres -Salon Kosmetyczny XXI wieku
·ONLY NAILS–wydarzenie organizowane przez gólnopolskie Stowarzyszenie Stylistów Paznokci Fantasmagorieto
·Artego Prestige Night
·Szkolenie z Akademią Maniewski –mistrzowskie seminarium Look&Learn, ·Szkolenia barberskie –profesjonalne warsztaty dla golibrodów w trzech kategoriach: Broda i wąsy, męskie fryzury oraz modern vs. Classic

Prócz wspólnego zwiedzania ekspozycji i możliwości integracji, na wszystkich uczestników czekają cenne upominki kosmetyczne, a niektóre z nich będą mieli okazję przetestować jako pierwsi.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl