Za miesiąc w Lublinie Targi Rolnicze AGRO-PARK

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to największe i najważniejsze spotkanie z sektora AGRO w Polsce Wschodniej, które od lat odbywa się w u progu rozpoczęcia prac polowych. Marzec to idealny termin, by zaprezentować nowości maszynowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon. XII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 roku na terenie Targów Lublin.

Nowoczesne rozwiązania, spotkania ze specjalistami działającymi w obszarze rolnictwa oraz interesujące seminaria – to tylko niektóre atrakcje czekające na zwiedzających, którzy odwiedzą Targi Rolnicze AGRO-PARK. Podczas przyszłorocznego spotkania branży rolniczej w sposób bardzo wyraźny  zostaną zaakcentowane innowacyjne rozwiązania na nowy sezon.  Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie dedykowane rolnikom, właścicielom mniejszych i większych gospodarstw, osobom zarządzającym rolniczym areałem, młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, których interesują nowinki z branży rolniczej, to z jednej strony bogata ekspozycja maszyn rolniczych, z drugiej zaś – ważne dla rolników miejsce spotkań z ich ulubionymi

12.000 m2 powierzchni

Osoby poszukujące wiedzy z każdego sektora AGRO powinny odwiedzić Targi Rolnicze AGRO-PARK, które tradycyjnie odbędą się w pierwszy weekend marca 2019 roku. Na powierzchni ponad 12.000 m2 zostanie zaprezentowana bogata oferta maszyn i urządzeń rolniczych, a także usług dla rolnictwa.

Celem dwudniowego wydarzenia jest pokazanie najnowszej oferty z zakresu wyposażenia gospodarstw rolnych, a także przybliżenie najważniejszych dla branży rolniczej zagadnień.  W 2019 roku szykują się bardzo interesujące prelekcje, które poprowadzą bardzo znani w branży eksperci. Wystąpienia odbędą się pierwszego dnia Targów, 2 marca.

Poznaj preferencje klientów

W opinii zwiedzających Targi Rolnicze AGRO-PARK to nic innego, jak przedsmak nowego sezonu rolniczego, dzięki któremu można poczuć klimat zbliżających się prac polowych. W jednym miejscu  czasie mogą oni zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, ale też poszerzyć swoją wiedzę podczas interesujących wykładów. – Targi AGRO-APRK  to najpopularniejsze wydarzenie dla rolników, które co roku gromadzi dziesiątki tysięcy zwiedzających – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Świadczy o tym rosnąca z roku na rok frekwencja. – W 2018 roku kolejny raz pobiliśmy rekord, uzyskując najwyższe w historii Targów  wyniki – dodaje. – Ofertę ponad 260 firm zobaczyło 27.358 osób. Wśród zwiedzających nie zabrakło również przedstawiciele z branży m.in. Ukrainy czy Białorusi. Wystawcy chwalili biznesowy aspekt Targów, owocne rozmowy, a także atmosferę sprzyjającą nawiązaniu kontaktów handlowych – podkreśla Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – AGRO-PARK to targi o ugruntowanej pozycji na rynku, które rozwijają się bardzo dynamicznie. Na stałe też wpisały się do ważnych wydarzeń w kalendarzu imprez rolniczych – dodaje.

W miejscu tym należy podkreślić, że z punktu widzenia wystawców – producentów, importerów i dealerów sprzętu rolniczego, udział w Targach AGRO-PARK to możliwość poznania preferencji odbiorców, a także okazja do umacniania wizerunku marki na rynku. – Dla rolników natomiast udział w Targach to wielkie emocje i najlepsza motywacja do podjęcia decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt. To też możliwość odbycia spotkań z autorytetami z branży – pointuje Mirosław Wituch.

10 grudnia mija termin zgłoszeń

Targi Lublin to największy podmiot specjalizujący się w organizacji wydarzeń i wystaw na runku w Polsce Wschodniej. Wieloletnia współpraca z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi mającymi olbrzymie doświadczenie w aranżacji przestrzeni sprzyjającym kontaktom biznesowym, zaowocuje stworzeniem kolejnego bardzo udanego wydarzenia dla branży rolniczej.  W 2019 roku na ziemi lubelskiej ponownie pojawią się lokalni dealerzy, a także znani producenci i importerzy maszyn oraz urządzeń rolniczych, który zaprezentują nowości i wytyczą trendy nad polskich polach. – Liczymy, że dzięki podjętym przez nas działaniom przyszłoroczne spotkanie dla rolników wypełni jeszcze większa niż dotychczas ekspozycja. Planujemy zgromadzić  przedstawicieli najbardziej rozpoznawalnych wśród rolników marek – zaznacza Łukasz Rachubiński.

 

Więcej informacji na www.agropark.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl