Niebawem Targi Wod-Kan 2019 w Bydgoszczy

Najbliższa edycja Targów Wod-Kan odbędzie się w dniach 21-23 maja na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego już  po raz 27. W wydarzeniu udział weźmie ponad 300 wystawców i 10 tys. zwiedzających, w tym specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych spotka się, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozmawiać o najważniejszych i najaktualniejszych zagadnieniach związanych z branżą.

Wystawa, jak co roku, zajmować będzie powierzchnię ponad 15 tys. m2 i podzielona będzie na ekspozycję w hali oraz strefę stoisk na otwartej przestrzeni. Przez trzy dni opanują ją dynamicznie działające, najważniejsze marki na rynku, których wdrażane rozwiązania i ciągły postęp decydują o sile polskich przedsiębiorstw wod-kan. Wystawcy jak zwykle przygotowali dla uczestników moc atrakcji: pokazów na żywo, prezentacji i konkursów. Podczas najbliższej edycji spodziewamy się udziału ponad 50 firm zagranicznych, w tym przyjeżdzających do Bydgoszczy z tak odległych zakątków świata jak Chiny czy Tajwan.

Targi Wod – Kan posiadają wieloletnią tradycję a prezentowana jest podczas ich trwania oferta dedykowana konkretnemu odbiorcy, przede wszystkim przedsiębiorstwom i jednostkom samorządowym odpowiedzialnym za politykę wodno-ściekową na danym obszarze. Co roku dla ich przedstawicieli setki producentów prezentują swoją ofertę w celu nie tylko nawiązania kontaktów handlowych, ale przede wszystkim pokazania praktykom z ogromnym doświadczeniem wszystkich nowinek technicznych, innowacyjnych technologii i nowości w naszym sektorze.

Na tegorocznej wystawie nie zabraknie stałych, cieszących się dużym zainteresowaniem imprez towarzyszących. W odpowiedzi na potrzeby branży pojawią się też nowości.

Targi zainauguruje Bieg Instalatora. W tym roku odbędzie się on 19 maja po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce: Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy. Organizatorem Biegu jest portal branżowy HVACR.pl, a patronem głównym Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy – co roku bierze w niej udział ok. 400 zawodników z całej Polski.

Po kilku latach przerwy na Targi wraca organizowana przez Izbę Gospodarczą konferencja branżowa „Wodociągi Polskie”. Konferencja odbędzie się w drugim dniu imprezy. Będzie to spotkanie przygotowane z myślą o uczestniczących w wystawie przedstawicielach przedsiębiorstw wod-kan.

Przez cały czas trwania imprezy targowej zwiedzający i goście będą mogli korzystać z bezpłatnych konsultacji ekonomicznych i prawnych na stoisku Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Nasi eksperci przez trzy dni będą do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na pytania, które rodzą się w takcie codziennego funkcjonowania przedsiębiorstw. Zachęcamy do korzystania z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów.

W Strefie Nowych Technologii odbędą się prezentacje najnowszych rozwiązań technicznych, przygotowanych przez wystawców, którzy zgłosili swoje produkty do nagrody GRAND PRIX. Podczas minionej edycji Strefa Nowych Technologii cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku Organizatorzy również chcą zapewnić gościom jak najlepszy dostęp do kompleksowej wiedzy i najciekawszych rozwiązań. Dlatego prezentacje zostały zaplanowane na pierwsze dwa dni wystawy.

Trzy majowe dni będą niepowtarzalną okazją do spotkań i wymiany doświadczeń, a dla wielu ich uczestników również początkiem ciekawej współpracy lub momentem odnowienia kontaktów.

Foto: Organizator

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl