Targi Wnętrz Home Decor 2019 wkrótce w Poznaniu

Od 12 do 15 marca w Poznaniu odbędą się  Targi HOME DECOR 2019. Wszyscy miłośnicy pięknych wnętrz i wszyscy, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami muszą tu być. Jest to najważniejsza w Polsce biznesowa prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. To właśnie na tych targach można zobaczyć nowe kolekcje ozdób, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych. 

Chcemy stworzyć naszym klientom przestrzeń do spotkania, rozmowy,  pokazania i poznania oferty – mówi Dyrektor Targów Natalia Tarachowicz – Koncentrujemy wokół czterech grup branżowych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz wyposażenia kuchni i łazienki. Możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami, czy dystrybutorami nawet w czasach rozwijającego się handlu internetowego ma niepodważalną wartość – dodaje.

Home Decor 2018

Podobnie jak w latach poprzednich poznańskim targom wnętrz towarzyszą targi MEBLE POLSKA – największe w kraju spotkanie branży meblowej rokrocznie odwiedzane przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy oraz wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – ARENA DESIGN. Cztery dni dla wnętrz i wzornictwa – takim wspólnym mianownikiem można określić ten marcowy blok targów, który zajmie 11 pawilonów o łącznej powierzchni 62.000 mkw.

Meble Polska 2018

Trendy okiem blogerów

Jednym z hitów ekspozycji jest strefa trendów Bloggers Zone. To inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, projektantek wnętrz, które przy współpracy z wystawcami – wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów – zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów HOME DECOR. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. W tegorocznej edycji do kreowania Bloggers Zone zostały zaproszone marki, liderzy z swoich dziedzinach. Tym samym powstanie ciekawa przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz. Tworzenie ekspozycji odbędzie się 12 marca. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów. W dniu inauguracji ekspozycji towarzyszyć będą wykłady: godz 11.00 – „Dom zgodny z trendami, czyli jaki” – Dagmara Jakubczak, godz. 12.00 – „Popularne style wnętrzarskie za oceanem – czy przyjmą się w Polsce” – Kasia Gal, godz. 14.00 – „Kolor jako towar” – Ola Munzar.

Bogaty program

Ofertę targów wzbogaca program towarzyszący – prawie 50 merytorycznych wystąpień i szkoleń poświęconych najnowszym wnętrzarskim trendom i oryginalnemu wzornictwu. Gwiazdami tegorocznej edycji są: Massproductions – szwedzko-brytyjski duet, zafascynowany estetycznym wymiarem optymalizacji procesu produkcji, berlińskie studio Geckeler Michels, łączące innowacyjny, wysmakowany minimalizm z niebywałą dbałością o detal oraz Alexander Taylor – Anglik, u którego produkty zamawiał sam Alexander McQueen. Jednym z ekspertów na scenie głównej będzie Marek Borowiński prowadzącym programy: „Sklepowe Rewolucje” i „Shop Doctor”. Autor licznych publikacji z dziedziny visual merchandisingu i psychologii kolorów opowie na targach, jak zmieniło się postrzeganie designu pod wpływem mediów społecznościowych, poruszy temat storytellingu w designie, czyli jak budować historie o produkcie i marce, a także przybliży zagadnienia transformacji koloru jako jednego z trendów we współczesnym designie. Z kolei Dagmara Jakubczak, autorka  FORelements.pl, witryny poświęconej designowi w bardzo szerokim ujęciu – od wzornictwa po sztukę, przez wnętrza, architekturę, modę, fotografię – przygotowała prelekcje pod hasłem: „Trendy. Czy to wiedza tylko dla specjalistów i jak je interpretować na co dzień”. Pełny program targów na www.homedecor.pl

Home Decor 2018

Maciej Zień na Home Decor 2019

Branża wnętrzarska i modowa coraz częściej się przeplatają, czego efektem są znakomite elementy wnętrz, jak meble, tkaniny dekoracyjne czy dywany. Maciej Zień, czołowy polski projektant mody, od 2009 roku odważnie wkroczył w świat designu, pokazując, że moda może łączyć się z aranżacją wnętrz. Od tego czasu tworzy wnętrza szyte na miarę pod nazwą Zień Home, a jego projekty dowodzą, że elegancja idzie w parze z funkcjonalnością. Podczas targów HOME DECOR zapraszamy na prelekcję Macieja Zienia pod hasłem „Moda wkracza do wnętrz”.

Bezpłatny bilet online

Przedstawicielom branży wnętrzarskiej, którzy zarejestrują się przed targami online, przysługuje bezpłatny bilet wstępu. Koszt rejestracji biznesowego zaproszenia przy wejściu na targi wynosi 10 zł. Kupcy dysponujący największym potencjałem zakupowym tradycyjnie już będą mogli skorzystać ze specjalnego serwisu, w ramach którego poza bezpłatnym wstępem i wjazdem na targi oraz cateringiem będą mogli liczyć na pomoc w organizacji przyjazdu, zakwaterowaniu, zaproszenie na wieczór branżowy i nieograniczony dostęp do strefy spotkań „Meeting Point” zapewniającej komfortowe warunki pracy oraz pełną dyskrecję niezbędną przy prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Home Decor 2018

Piątek z wnętrzami

W piątek 15 marca ekspozycja dostępna będzie także dla wszystkich chcących zapoznać się
z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Bilet wstępu dla osób niezwiązanych z branżą wnętrzarską i meblową kosztuje w tym dniu 25 zł.

Zwiedzanie

Ekspozycja HOME DECOR jest zlokalizowana w pawilonach 5 i 5A. W pawilonie 5 znajduje się także ekspozycja i scena Forum ARENY DESIGN. Targi MEBLE POLSKA zajmują hale  3, 3A, 4, 6, 7, 7A, 8, 8A i 10.

Ekspozycja będzie czynna:

  • w dniach 12-14 marca w godzinach 10:00-18:00
  • 15 marca w godzinach 10.00-17.00.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl