Niebawem Boot 2019 w Düsseldorfie – jedna z największych na świecie wystaw łodzi i jachtów

Jubileuszowa, 50. edycja Międzynarodowej Wystawy Łodzi, Jachtów i Sportów Wodnych BOOT odbędzie się w Düsseldorfie od 19 do 27 stycznia 2019 r.

Wystawa BOOT obecnie jest jedną z największych imprez branży łodzi i jachtów oraz sportów wodnych na świecie.  W tym samym miejscu i czasie gromadzą się żeglarze, kajakarze, nurkowie, surferzy, marynarze, wędkarze, konstruktorzy łodzi i jachtów oraz przedstawiciele branży turystyki wodnej, żeby zaprezentować swoje innowacyjne produkty i podzielić się doświadczeniem oraz pasją do pływania.

Podczas ubiegłorocznej edycji targów BOOT, przez dziewięć dni, w 17 halach na 103361 mkw. powierzchni wystawienniczej Messe Dusseldorf swoje najnowsze oferty zaprezentowało 1923 wystawców z 68 krajów. Prezentowane były najnowsze modele łodzi, jachtów, urządzenia do sportów wodnych oraz osprzęt i wyposażenie. Zainteresowanie jachtami, łodziami oraz sportami wodnymi jest coraz większe a odzwierciedleniem tego jest bardzo duża liczba zwiedzających targi Boot. W 2018 targi Boot w Dusseldorfie odwiedziło 247 000 entuzjastów z 102 krajów.

boot Düsseldorf

 

Podczas tej jednej z największych na świecie wystawy łodzi i jachtów oraz sportów wodnych prezentowany jest cały przekrój branży: najpiękniejsze jachty, wspaniałe wyposażenie jachtów oraz łodzi żeglownych i motorowych, skutery wodne, sprzęt pływający, wędkarski, sprzęt do nurkowania, a ponadto: surfing i windsurfing, kitesurfing, turystyka wodna, chartery i nawet sztuka marynistyczna

 

Foto: Messe Dusseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl