AGRO SHOW 2019 – największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 19 do 22 września w Bednarach k/Poznania. Podczas wystawy swoją aktualną ofertę zaprezentują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Osoby odwiedzające będą miał możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

AGRO SHOW  2018 – podsumowanie

Po raz 20-ty tysiące rolników i setki wystawców z branży rolniczej spotkało się na wystawie AGRO SHOW. Impreza – będąca jedną z największych i najważniejszych plenerowych wystaw rolniczych w Europie – odbyła się w dniach 20-23 września 2018 roku na terenie lotniska Bednary w gminie Pobiedziska.

Agro Show Bednary

Na ubiegłorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów (Austria, Chiny, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy).

W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2, w pokazach polowych wzięło udział 21 zestawów maszyn. Wśród wystawców 74 firmy to członkowie Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych – organizatora wystawy,

Foto: PIGMiUR

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl