Furnica i Sofab 2018 już za kilka dni

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2018 oraz Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB 2018 odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od 11 do 14 września. Dla producentów mebli poznańskie targi stanowią idealną okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą rynku i zdobycia przewagi konkurencyjnej.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB, to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów mebli.

„Postęp w zakresie komponentów do produkcji mebli jest bardzo szybki. Kto będzie trzymał rękę na pulsie, ma szansę zdobycia większej liczby zamówień, gdyż jego oferta będzie technicznie i cenowo górować nad konkurencją” – mówi dyrektor targów FURNICA i SOFAB Józef Szyszka. Jak podkreśla, na rynku co roku pojawiają się nowe, bardziej innowacyjne materiały, komponenty i technologie. Targi pozwalają w błyskawiczny sposób zapoznać się z nimi. Z ogromnej wartości dodanej, jaką daje wizyta na targach zdają sobie przedstawiciele wielu renomowanych zakładów produkcji mebli, którzy regularnie przyjeżdżają do Poznania w poszukiwaniu nowości i nowych dostawców.

Rynek maszyn, materiałów i komponentów do produkcji mebli w Polsce wydaje się być już podzielony między kilku największych graczy, którzy w znacznym stopniu zdominowali hurtową sprzedaż. Tymczasem jest mnóstwo firm zagranicznych, których oferta może niejednokrotnie okazać się znacząco tańsza lub pod innym względem bardziej atrakcyjna niż wiodących w Polsce potentatów. Zwiedzający targi FURNICA i SOFAB mają szansę bezpośrednio zapoznać się z nowymi wyrobami i technologiami oferowanymi przez producentów, którzy dopiero szukają swojego miejsca na obiecującym polskim rynku. W tym roku na tych targach innowacyjną ofertę przedstawią wystawcy aż z 16 krajów: Austrii, Chin, Czech, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Izraela, Łotwy, Niemiec, Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajwanu, Turcji, Ukrainy i Włoch.

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl