Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED® 2019 już od 15 listopada

Już wkrótce – w dniach od 15 do 16 listopada odbędą się Dolnośląskie Targi Stomatologiczne we Wrocławiu DENTAMED® 2019. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED® zalicza się do panteonu wydarzeń stomatologicznych, organizowanych w Polsce i naszej części Europy.

Podczas targów Dentamed 2019 swoje najnowsze oferty zaprezentuje 136 wystawców z całego świata (m.in..: Niemiec, Włoch, USA), odbędzie się kilkadziesiąt godzin eksperckiego programu naukowego, 13 szkoleń organizowanych przez wystawców a zaprezentowanych zostanie  30 nowości produktowych.  Z roku na rok targi dynamicznie się rozwijają. O tym jak duże jest nimi zainteresowanie wystawców najlepiej świadczy to, że na półtora miesiąca przed startem imprezy nie było już wolnej powierzchni wystawienniczej.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną między innymi: Implants for Denture Retention – system komfortowej protezy, japońskie kompozyty z unikalną strukturą wypełniaczy, najmocniejszy laser do pracy na tkankach miękkich, jedyne na świecie urządzenie umożliwiające indywidualne dostosowanie długości światłowodu – mobilny, poręczny, ręczny laser diodowy, materiał do podścielania protez Tuf-Link, innowacyjny Tomograf CBCT/3D z funkcją panoramy i cefalo.

Targi DENTAMED® to świetna okazja do uzupełnienia wiedzy. Co wspólnego ma lekarz dentysta z zabiegami medycyny estetycznej? Czy musi się tym interesować? Czy powinien się na tym znać lub cokolwiek o tym wiedzieć? Między innymi na te pytania znajdą na targach odpowiedź lekarze stomatolodzy. Z kolei program edukacyjny dla asystentek i higienistek w tym roku obejmuje następujące zagadnienia: o tym, jak się komunikujemy w realiach gabinetu stomatologicznego; zagrożenia i trudne sytuacje w codziennej pracy, szczególnie z trudnym pacjentem; rola asystentki stomatologicznej i higienistki w osiąganiu długofalowych dobrych rezultatów w zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.

Foto: Targi w Krakowie

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl