Eva Minge na Targach KRAKDENT®

Co łączy świat mody i stomatologię? Tego dowiedzą się osoby, które w dniu 11.04. odwiedzą EXPO Kraków i wezmą udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT®.

Już dziś możemy zdradzić, że gościem targów będzie Eva Minge – znana na całym świecie projektantka mody. Pierwszego dnia Targów KRAKDENT® (11 kwietnia, godz. 14:00) odwiedzający będą mogli wziąć udział w pokazie mody Medora by Eva Minge. Odbędzie się on na Scenie KRAKDENT MeetUp w Hali Dunajec. Podczas pokazu zaprezentowana zostanie kolekcja odzieży medycznej, która jest efektem współpracy projektantki z marką MEDORA.

Lekarskie uniformy nie muszą być nudne. Nie od dziś widomo, że kolory wpływają nie tylko na nasz nastrój, ale również na psychikę. Pozytywne nastawienie jest szczególnie ważne podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dlatego dentyści przykładają coraz większą wagę do kolorów i fasonów swoich uniformów. Można to dostrzec na Targach KRAKDENT®, gdzie stoiska z odzieżą medyczną każdego roku budzą ogromne zainteresowanie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl