ENERGETAB 2019 – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 roku.

Zachęcamy do uczestnictwa w Targach Energetab 2019. Zgłoszenia

Targi ENERGETAB rokrocznie są  jednym z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Poprzednia, 31-sta  edycja targów ENERGETAB odbyła się od 11 do 13 września 2018 roku w Bielsku-Białej. Było to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Na 35 tys. m2  powierzchni ekspozycyjnej swoje najnowsze oferty zaprezentowało 733 wystawców z 20 krajów Europy i Azji.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl