Dziś rozpoczęły się Targi Bursztynu Amberif 2019 – najważniejsze informacje

Dziś, 20 marca, w gdańskim centrum wystawienniczo – targowym AMBEREXPO, rozpoczęły się 26.  Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2019. Wydarzenie potrwa do 23 marca.

AMBERIF to najważniejsze na świecie targi bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Podczas targów AMBERIF swoje oferty prezentuje 470 wystawców z całego świata, a samo wydarzenie przyciąga 6 tysięcy branżowych odwiedzających z 54 krajów – najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady. Targom towarzyszą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne. Punktem kulminacyjnym jest wieczorna Gala GDAŃSK AMBER LOOK Jewellery and Fashion.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.

Lista wystawców

Program wydarzeń

Foto: Amberif

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl