Happy Baby w Poznaniu – wstęp bezpłatny

Tegoroczna edycja targów Happy Baby odbędzie się w nowej odsłonie od 15 do 16 września na terenie  Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nowością będzie wrześniowy termin ale także bezpłatny wstęp na to wydarzenie targowe.

Przez oba weekendowe dni, poziom 0 pawilonu 15. wypełniony będzie stoiskami, na których swoje produkty i rynkowe trendy zaprezentuje kilkudziesięciu producentów artykułów dla małych dzieci i przyszłych  rodziców.

Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz oferty producentów artykułów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Całość połączona zostanie z szerokim wachlarzem wydarzeń edukacyjnych skierowanych do rodziców, dotyczących m.in..: karmienia piersią, rozszerzania diety malucha, rodzicielskiej bliskości oraz chustonoszenia.

Pierwszego dnia targów, w nowoczesnym pawilonie nr 15, na poziomie 1, odbędzie się 4.  Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci — największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej! Temat babywearingu jest obecnie jednym z częściej pojawiających się wśród młodych rodziców. Tego dnia, podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych rodzice będą mieli możliwość spotkania z wysokiej klasy specjalistami oraz doradcami noszenia dzieci z całego świata. To również jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania czołowych światowych producentów chust, nosideł, odzieży oraz akcesoriów chustowych.

Komfort zwiedzającym zapewnią szerokie alejki dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami, a wyodrębniona przestrzeń „Mamy i Dziecka” pozwoli na swobodne przewinięcie i nakarmienie malucha.

Organizatorzy zorganizowali również loterię, z której zysk w całości przekazany zostanie podopiecznej Fundacji „Serca dla Maluszka” – małej Madzi, która cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce o typie Diplegii.

Miejsce:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15,
wejścia od ul. Głogowskiej (Hol Wschodni oraz Południowy)
wjazd od ulicy Śniadeckich 25

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl