CosmeticBusiness Poland 2019

Czwarta edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland odbędzie się w dniach 25 i 26 września br. na terenie warszawskiego EXPO XXI. Targi CosmeticBusiness Poland są wiodącą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprezą, umożliwiającej spotkanie dostawców produktów i usług dla dynamicznie rozwijającej się branży kosmetycznej i detergentowej.

Targi CosmeticBusiness Poland organizowane wspólnie z targami HPCI tworzą jedyną w Polsce profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarstwa domowego – od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie.

Oferta ponad 250 wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, testowanie i certyfikację oraz doradztwo.

Targi CosmeticBusiness Poland to idealne miejsce dla wszystkich właścicieli marek i producentów kosmetyków oraz detergentów poszukujących nowych rozwiązań dla swoich produktów. Wśród odwiedzających ostatniej edycji znaleźli się przedstawiciele m.in. AVA, Bell, Bielenda, Biedronka, DAX, Delia, Dr Irena Eris. Farmona, OCEANIC oraz Ziaja. Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów.

Podczas targów odbędą się liczne wykłady, prezentacje i warsztaty – wszystko o nadchodzących trendach prosto z Francji. Renomowana agencja Carlin Creative Trend Bureau zaprezentuje na targach najnowsze trendy i kierunki rozwoju w przemyśle kosmetycznym.

Podczas wydarzenia  odbędzie się jedyna w tym roku edycja konferencji opakowaniowej PACKAGING [R]EVOLUTION. Nowości ze świata opakowań, druku etykiet, uszlachetniania i zdobienia oraz designu zaprezentowane zostaną przez cenionych praktyków rynku opakowaniowego.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo interesująco. Wśród zgłoszonych na ten moment wystawców edycji 2019 znajdują się m.in. firmy z Polski: Unicom International Sp. z o.o., Polpak Sp. z o.o., Aniflex Sp.J., Marc Kolor Sp. z o.o. czy Skrivanek Sp. z o.o.. Swoją ofertę przedstawią także niemieckie firmy, takie jak: Ballerstaedt, Hopf Packaging GmbH, Pfeiffer Consulting, Primera Technology Europe, PACKIT GmbH czy Rosa Heinz GmbH. Poza tym zaprezentują się również ACTI PACK i Union Cosmetic z Czech, Changshu Chitian Cosmetic Packaging i Yuyao Longway Commodity Co.,Ltd z Chin, PONT Packaging z Holandii, Coptis, ALLTUB GROUP i Altus Coating z Francji, a także Discos Srl czy De Ferrari Saira Cosmetic Assist z Włoch.

Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie: www.cosmetic-business.pl    

Foto: Oranizator

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl