CAVALIADA Lublin już od 31 stycznia

Już 31 stycznia, po raz siódmy na terenie Targów Lublin rozpocznie się CAVALIADA – wielkie jeździeckie święto.

Od czwartku, 31 stycznia do niedzieli, 3 lutego na terenie Targów Lublin kibice będą mogli zobaczyć najlepszych zawodników z Polski i Europy, z czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, WKKW, ujeżdżenia i powożenia. Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak niezwykle szybki i muzyczny Speed&Music, Potęga Skoku, w której rekord skoku przez mur 220 cm należy do Thomasa Kleisa z Niemiec, a także Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. W ramach CAVALIADY Tour zostanie rozegrany Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW. – Cavaliada w Lublinie dzięki niepowtarzalnej publiczności zawsze gwarantuje niesamowite emocje również dla nas, zawodników. Mam nadzieję na kolejny, udany występ, który pozwoli mi utrzymać pozycję lidera rankingu – powiedział Paweł Warszawski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski WKKW i lider rankingu Lotto Eventing Tour.

Dwoma najbardziej prestiżowymi, pod kątem sportowym konkursami będą: piątkowa duża runda i niedzielne Grand Prix Lublina o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego. Obydwa są zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej i CAVALIADA Tour.

Ponadto ogromne emocje wśród publiczności z pewnością wywołają zmagania dzieci na kucach w zawodach z cyklu CAVALIADA Future i konkursie sztafet. Nie zabraknie również pokazów dla publiczności, a także targów sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

Dodatkowo, dla grup szkolnych i przedszkolnych organizator przygotował bezpłatne zwiedzanie CAVALADY. W piątek, 1 lutego najmłodsi goście będą mogli podziwiać na arenie głównej zmagania najlepszych, polskich zawodników i zagranicznych gwiazd. Poznają również zasady konkursów jeździeckich, dowiedzą się więcej na temat sportu jeździeckiego i hodowli koni, a także zapoznają się ze sprzętem i specyfiką utrzymana konia.

Więcej informacji na www.cavaliada.pl

KUP BILET: www.ticketmaster.pl oraz tixer.pl, a także w salonach EMPIK

Foto: MTP

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl